بازدید: 15

رویکرد قوه قضاییه در برخورد‌ با سلبریتی‌ها و شاخ‌های اینستاگرامی بدحجاب چیست؟

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1965567
حجت الاسلام و المسلمین صادقی با بیان اینکه بسیاری از ناهنجاری‌های سلبریتی‌ها شدید و عامدانه نیست، گفت: باید در این زمینه کارهای ارشادی، فرهنگی و صنفی بیشتری صورت گیرد.

برخورد  انفرادی با شاخ های اینستاگرامی

حجت الاسلام و المسلمین هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه در گفت وگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص ناهنجاری های سلبریتی ها، اظهار کرد: بسیاری از ناهنجاری های سلبریتی ها شدید و عامدانه نیست، لذا باید در این زمینه کارهای ارشادی، فرهنگی و صنفی بیشتری صورت گیرد.

او با بیان اینکه صنف های سلبریتی ها فعال نیستند، افزود: قواعد و ضوابط ورود به حوزه های هنری، ورزشی و غیره باید تفصیلی و روشن باشد و به درستی تعلیم داده شود تا در نهایت تعهد فردی سلبریتی ها توسط مراجع محرز شود.

معاون فرهنگی قوه قضاییه با بیان اینکه نظامات صنفی ما ضعیف هستند و باید خودشان رفتار افراد را کنترل کنند، گفت: وقتی این افراد کم کاری و کوتاهی کنند، دستگاه های نظامی و قضایی به موضوع ورود خواهند کرد.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی درباره برخورد با شاخ های اینستاگرامی تصریح کرد: با این افراد به طور جداگانه و انفرادی برخورد خواهد شد.

او افزود: اشخاصی که با آگاهی اقدام به ارتکاب جرم در فضای مجازی می کنند، مجرم هستند و طبق قانون با آن ها برخورد خواهد شد.

معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: اشخاصی که با دشمنان جمهوری اسلامی ایران همکاری می کنند، مجرم هستند و طبق قانون مجازات خواهند شد.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی تصریح کرد: بسیاری از جوانان از جرم بودن ارسال فیلم به رسانه های خارجی، بی اطلاع هستند و ناخواسته دچار گرفتاری می شوند، لذا رسانه ها و به ویژه سازمان صدا و سیما باید درخصوص فرهنگسازی درباره این موضوع اقدامات مناسب و بیشتری را انجام دهند.

انتهای پیام/


رویکرد قوه قضاییه در برخورد‌ با سلبریتی‌ها و شاخ‌های اینستاگرامی بدحجاب چیست؟
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها