بازدید: 14

رفیعی: محرمانه تنها کاری بود که صادقانه دوستش داشتم/پناهی: صحبتی درباره ساخت فصل سوم محرمانه نشده است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1958057
نشست خبری سریال تلویزیونی «محرمانه» با حضور عوامل این مجموعه تلویزیونی امروز در سازمان رسانه‌ای اوج در جمع اهالی رسانه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، نشست خبری سریال تلویزیونی «محرمانه» با حضور عوامل این مجموعه تلویزیونی امروز در سازمان رسانه ای اوج در جمع اهالی رسانه برگزار شد.

در این نشست خبری کارگردان اثر مسلم تهرانی، ساناز سماواتی، فاطمه هاشمی، جواد خواجوی بازیگران سریال و عطا پناهی تهیه کننده محرمانه حضور داشتند و به سوالات خبرنگاران در قبال این سریال پاسخ دادند.

عطا پناهی تهیه کننده سریال محرمانه در ابتدای این نشست خبری گفت: سریال محرمانه در دو فصل تهیه شد در هر فصل به مشکلات نوجوانان با رویکرد روانشناسی پرداختیم. مثل دختری که احساس زشتی می کند یا پسری که زود پرخاشگر می شود. بعد از اتمام فصل اول یک نظرسنجی برگزار شد و ما از محتوای آن و اکران های خصوصی که داشتیم به این نتیجه رسیدیم که رویکردمان را در چه زمینه هایی باید تغییر دهیم. در فصل دوم، ۳۴ قسمت تهیه کردیم و به موضوعاتی مثل کار گروهی، انتخاب و... پرداختیم.

رفیعی: محرمانه تنها کاری بود که صادقانه دوستش داشتم/پناهی: صحبتی درباره ساخت فصل سوم محرمانه نشده است

وی درباره همکاری با سازمان اوج تاکید کرد: من چند سال پیش چند طرح مستند به اوج ارائه کردم و اوج پای کار آمد و تعداد زیادی مستند برای گروه سنی نوجوان تولید شد. کار های رسانه ای ما برای نوجوانان فقط یک جشنواره فیلم کودک و نوجوان است که آن هم با اکران های محدود برگزار می شود و نکته مهمی است که به آن باید اشاره شود این است که این گروه سنی فراموش شده اند.

مسلم تهرانی کارگردان سریال محرمانه درباره استقبال مردمی از این اثر گفت: ما در چند مرحله نظرسنجی هایی داشتیم در حین پخش آمار جالبی از استقبال مخاطب داشتیم. سعی کردیم تا حدی هنجار های معمول را جا به جا کنیم که کمی هم ریسک داشت و ممکن بود مخاطب پس بزند، ولی نتایج خوبی بود. این نوجوانان همه دوره های بازیگری دیده بودند و ما آن ها را از آموزشگاه های بازیگری انتخاب کردیم.

تهیه کننده محرمانه ادامه داد: من ۱۳ سال است که معلم هستم و می دانم که مظلوم ترین گروه سنی گروه نوجوان است. نوجوان نه موسیقی مخصوص خود را دارد نه فیلم سینمایی و نه دیگر حوزه ها برای او فعالیتی دارند بنابراین ما برای این سن به ایده محرمانه رسیدیم و دنیای مینی مال را طراحی کردیم. به نظرم با حضور علی فروغی در شبکه سه اتفاقات خوبی شکل گرفته و شبکه مهمی است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم که برنامه از این شبکه پخش شود.

ساناز سماواتی بازیگر این سریال درباره حضورش در این اثر اضافه کرد: از وقتی که برنامه پخش می شود مردم جلوی من را می گیرند و از من سوالاتی می پرسند درباره اینکه چطور با فرزندشان رفتار کنند و مرا با یک روانشناس اشتباه می گیرند.

حسین رفیعی بازیگر این سریال در تماسی تلفنی درباره حضورش در محرمانه گفت: بعد از زمانی که من نیمرخ را کار کردم شاید محرمانه تنها کاری بود که صادقانه دوستش داشتم شاید به لحاظ زمان پخش خوب است بیشتر حمایت شویم. متاسفانه حدود هشت سال است که ما به حمایت اسپانسر های مالی تکیه می کنیم و شاید برای آن ها گروه نوجوان اهمیتی ندارد. یکی از خوش فکری های این مجموعه این بود که در آن از نوجوانان استفاده شد، چون بسیاری از کلاس های کنکوری و بازیگری برگزار می شود، اما این نوجوانان کمتر می توانند از نتایج ان ها بهره ببرند.

مهدی ابراهیمی دیگر بازیگر این سریال در مورد حضور نوجوان در اثر اضافه کرد: روز اول حدود ۴۰ نفر نوجوان به معرفی شد که برخی جلسه اول و برخی حتی یک روز مانده به کلید خوردن سریال تغییر کردند. اولین نکته ای که لازم بود به بچه ها آموزش دهیم این است که صدای خودشان خوب است و نیازی به صداسازی نیست یا استایل شان طبیعی است و نمی خواهد مثلا ابروی خود را بالا و پایین ببرند.

جواد خواجوی درباره نقش خود در این سریال گفت: شهرام دده بالا فوق لیسانس دارد، اما به دلیل شرایط زندگیش در رستوران کار می کند شهرام روی کاغذ چیز دیگری بود و در اجرا به کاراکتر دیگری تبدیل شد. من اگر تیکه کلامی استفاده کردم با کارگردان هماهنگ می شد و بازخورد هایی گرفتم که خوب بود.

کارگردان اثر درباره نگاه اصلی سریال محرمانه ادامه داد: سعی کردیم نگاهی انتقادی به سیستم آموزش و پرورش داشته باشیم و به دلیل اینکه خودم از یک خانواده فرهنگی هستم این حق را به خود می دادیم که این انتقادات را مطرح کنیم. ما یک تیم روانشناسی هم داشتیم و برنامه با کمک این روانشاسان ساخته شد.

وی درباره کمدی موجود در محرمانه اظهار کرد: ما قرار نیست از بیننده خنده بگیریم، اما چند شوخی خوب داریم و اگر قرار باشد همان ها هم حذف شود، سریال آسیب می بیند. با این حال شکرخدا اکنون تعامل خوبی با بازبین ها داریم البته کار از شبکه های دیگر هم پخش می شود و ظاهرا شبکه امید این مجموعه را با نگاه خودش روی آنتن می برد و تدوین مجددی روی آن انجام می دهد.

پناهی درباره استقبال مردم از سریال محرمانه افزود: رغبت مردم نسبت به چند سال پیش به شبکه های ماهواره ای کم شده است و مردم از اینستاگرام و شبکه های اجتماعی برنامه را رصد می کنند.

وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره کیفیت محتوایی برنامه گفت: فصل دوم با فصل اول تفاوت دارد و کیفیت ان بهتر شده است داستان های دنباله تری را بررسی می کنیم. طیف عمده ای با این غالب ارتباط برقرار کردند. ما هرگز ادعایی نداریم که در نقطه بهترین هستیم همین جا خواهش می کنم ما را نقد کنند و به جان می خریم. نمی دانم که می توانم آمار را بگویم یا نه، ولی می توانم بگویم آمار خوبی بوده است و اتفاقا بعد از نطرسنجی ها برنامه بازپخش هم پیدا کرد.

پناهی درباره ساخت فصل سوم محرمانه خاطرنشان کرد: اگر شبکه سه به ما پخش در پنجشنبه و جمعه را هم بدهد پخش این برنامه تا اول محرم تمام می شود و فعلا صحبتی درباره ساخت فصل سوم نشده است.

انتهای پیام/


رفیعی: محرمانه تنها کاری بود که صادقانه دوستش داشتم/پناهی: صحبتی درباره ساخت فصل سوم محرمانه نشده است
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها