بازدید: 35

قسمت 14 «هیولا» مهران مدیری منتشر شد+ دانلود قسمت چهاردهم هیولا

منبع : فرارو کد خبر: 1956076
قسمت چهاردهم مجموعه «هیولا» به کارگردانی «مهران مدیری» -دوشنبه ۱۴ مرداد ماه- در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌ شود.
قسمت 14 «هیولا» مهران مدیری منتشر شد+ دانلود قسمت چهاردهم هیولا
 
چهاردهمین قسمت از سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی پیمان قاسم خانی دوشنبه ۱۴ مرداد ماه ۹۸ وارد شبکه نمایش خانگی می شود.
 
برای خرید حلال و دانلود قانونی قسمت ۱۴ سریال هیولا با حجم نیم بها اینجا کلیک کنید"

در قسمت قبلی هیولا بخش دیگری از هرز پریدن های اعضای هیئت مدیره به خصوص آقای کامروا و خانم زحمت کش را دیدیم. فلور، همسر کامروا، عکسی از همسرش به همراه خانم زحمت کش پیدا کرد که در خارج از کشور و با وضع بدی گرفته شده بود!

با رو شدن دست کامروا پیش همسرش، او به جای ایجاد تنش های مرسوم و درخواست طلاق و... تصمیم می گیرد که استفاده ی مالی از همسرش را بیشتر کند و آبرویش را تهدید کند. فلور همچنین تصویر کامروا را از عکس حذف می کند و عکس خانم زحمت کش با پوشش نامناسبش را پخش کرد.

در سمت دیگر داستان چمچاره در ادامه ی تعقیب و گریزش با هوشنگ، سری به بانک خاف زد و با کمک متصدی بانک از موجودی حساب هوشنگ مطلع شد. موجودی حساب باور نکردنی بیست میلیارد تومانی. این مبلغ زندگی و خواب و خوراک چمچاره و همسرش مینا را مختل کرد و آن ها سوگند خوردند که از شرافت ها انتقام بگیرند!

هوشنگ شرافت هم که سرگرم پول دار شدن و طرقی است، از فعالیت های جدید مادرش بی خبر بود. آشنایی مهری خانم با مردی که از اقوام یکی از اعضای هیئت مدیره بود و تصمیمشان برای ازدواج، تاثیر روحی بدی روی هوشنگ می گذارد و او تازه متوجه می شود که در چه مسیری پا گذاشته است و چگونه مشغول بازی با آبروی چندین و چند ساله ی خاندانش است، اما راه برگشتی ندارد.

قسمت 14 «هیولا» مهران مدیری منتشر شد+ دانلود قسمت چهاردهم هیولا
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها