بازدید: 15

برگشت ۷۰۰ هزار کارت سوخت از منازل مردم به ادارات پُست/ ۲۰ مرداد استفاده از کارت سوخت آغاز می‌شود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1949308
وزیر نفت گفت: حدود ۷۰۰ هزار کارت سوخت به در منازل شهروندان رفته است که به دلیل نبودن در خانه به ادارات پُست برگشت خورده‌اند.

روزانه بالای ۱۵ میلیون لیتر اضافه تولید بنزین دارد/برگشت ۷۰۰هزار کارت سوخت از منازل مردم به ادارات پُستبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت پس از حضور در نشست مشترک با نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس و مسئولان قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در جمع خبرنگاران درخصوص این نشست گفت: مهمترین نکته این جلسه سه جانبه، پیام نمادین آن درخصوص عزم تمامی اجزای نظام برای همدلی و تکمیل ظرفیت های یکدیگر در شرایط ویژه فعلی برای مقابله با تحریم ها و عبور سربلندانه از این وضعیت بود.

بیشتر بخوانید: توضیحات زنگنه درباره تخلف بیش از ۱۰۰ میلیارد تومانی در وزارت نفت + فیلم 

وزارت نفت با قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) همکاری جدی دارد

وی افزود: سال هاست در وزارت نفت با قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) همکاری جدی داریم، در این جلسه نیز بر ادامه همکاری های تمامی اجزای نظام برای عبور از تحریم ها و شرایط اقتصادی کنونی تاکید شد تا با لطف الهی و پشتیبانی مردم در بخش های توسعه ای و عملیاتی جاری مانند صدور نفت و فرآورده های نفتی و پروژه ها و توسعه ای طرح ها و اجرای منظم پروژه ها موفق ظاهر شویم.

آیین نامه اجرای افزایش ظرفیت پتروپالایشگاهی تدوین می شود

وزیر نفت با اشاره به تصویب کلیات طرح افزایش ظرفیت پتروپالایشگاهی در مجلس، ادامه داد: در رابطه با پتروپالایشگاه ها در این جلسه صحبت و مقرر شد؛ آیین نامه اجرای این قانون با همکاری طرف های ذی ربط تدوین و پس از به تصویب دولت هرچه سریع تر اجرایی شود.

وزارت نفت روزانه بالای ۱۵ میلیون لیتر اضافه تولید بنزین دارد

وی با بیان اینکه اکنون وزارت نفت روزانه بالای ۱۵ میلیون لیتر اضافه تولید بنزین دارد که این اضافه تولید ذخیره شده و قرار است میزان صادرات افزایش پیدا کند، اضافه کرد: اضافه تولید در نفت سفید، گازوئیل و سوخت جد وجود دارد و به لحاظ پالایش وضعیت خوبی داریم.

استفاده از کارت سوخت اجباری خواهد شد

زنگنه در پاسخ به سوالی مبنی بر نحوه اجرای طرح استفاده از سوخت با استفاده از کارت، توضیح داد: ۲۰ مرداد استفاده از کارت سوخت آغاز می شود، اما به دلیل ایجاد مشکلات احتمالی برای دارندگان خودرو مانند عدم تهیه کارت سوخت یا هر مشکل دیگر  به آنها فرصت داده می شود؛ اما در نهایت استفاده از کارت سوخت اجباری خواهد شد.

۷۰۰ هزار کارت سوخت پس از ارسال به منازل شهروندان به ادارات پست برگشت خورده اند

وزیر نفت بیان کرد: حدود ۷۰۰ هزار کارت سوخت به در منازل شهروندان رفته است که به دلیل نبودن در خانه یا هر دلیل دیگر به ادارات پست برگشت خورده اند، بنابراین خواهشمندیم افرادی که هنوز کارت سوخت ندارند با مراجعه به ادارات پست کارت خود را دریافت کنند.

وزارت نفت روزانه ۵۰ هزار کارت سوخت جدید صادر می کند

زنگنه گفت: وزارت نفت روزانه 50هزار کارت سوخت جدید صادر می کند تا طرح استفاده از کارت سوخت تکمیل شود.

انتهای پیام/

 


برگشت ۷۰۰ هزار کارت سوخت از منازل مردم به ادارات پُست/ ۲۰ مرداد استفاده از کارت سوخت آغاز می‌شود
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها