بازدید: 8

نرخ ارز در بازار امروز ۹ مرداد ۹۸/ قیمت دلار در صرافی آزاد به ۱۱۹۰۰ تومان رسید

منبع : انتخاب کد خبر: 1943227
قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۲ هزار تومان، قیمت یورو ۱۳ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۲۵۲ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۵۳۰ تومان تعیین شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


قیمت دلار در صرافی های بانکی امروز ۱۲ هزار تومان، قیمت یورو ۱۳ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۲۵۲ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۵۳۰ تومان تعیین شده است.

به گزارش تسنیم، قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز قبل، نوسان جزئی داشته است به نحوی که قیمت دلار در صرافی های بانکی با کاهش ۵۰ تومانی و دلار آزاد با کاهش نسبت به دیروز مورد معامله قرار می گیرد.

قیمت دلار در بازار آزاد بعد از آنکه تا نزدیکی ۱۱ هزار تومان سقوط کرد روند صعودی را در پی گرفت و طی هفته گذشته قیمت دلار در خیابان فردوسی با عبور از کانال ۱۲ هزاری در محدوده های قیمتی ۱۲ هزار و ۲۰۰ تا ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان هم معامله می شد.

قیمت دلار در صرافی های بانکی برای فروش به مردم با کاهش ۵۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۱۲ هزار تومان و قیمت دلار برای خرید از مردم ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شده است.

گفتنی است، امروز قیمت دلار در صرافی های بانکی اندکی کمتر از قیمت دلار در صرافی های آزاد است؛ هم اکنون قیمت دلار برای فروش به مردم در بازار آزاد با کاهش نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شده است.

قیمت یورو در صرافی های بانکی نسبت به روز کاری قبل، کاهش داشته و برای فروش به مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۶۵۰ تومان ارزش گذاری شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان است.

قیمت درهم امارات نیز امروز در بازار آزاد، ۳۲۵۲ تومان ارزش گذاری شده و مورد معامله قرار می گیرد؛ فعالان بازار ارز معتقدند نوسانات قیمتی درهم عامل بسیار مهمی برای قیمت دلار است. قیمت پوند هم ۱۴ هزار و ۵۳۰ تومان تعیین شده است.

گفتنی است، امروز بانک های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۶۵۴ تومان و یک ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۹۹۹ تومان و ۹ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۱۶۳ تومان و ۷ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روز های قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۳ و ۶۵۳ تومان و ۵ ریال می فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان می رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.

نوع ارز

قیمت

قیمت دلار در صرافی بانکی

12 هزار تومان

قیمت دلار در صرافی آزاد

11 هزار و 900  تومان

قیمت یورو در صرافی بانکی

13 هزار و 650 تومان

قیمت درهم امارات در صرافی آزاد

3 هزار و 252 تومان

قیمت پوند در صرافی آزاد

14 هزار و 530 تومان

قیمت ارز مسافرتی

13 هزار و 653  تومان

قیمت خرید دلار در بانک ها

11 هزار و 654 تومان

قیمت خرید یورو در بانک ها

12 هزار و 999  تومان

قیمت خرید پوند در بانک ها

14 هزار و 163  تومان

 


نرخ ارز در بازار امروز ۹ مرداد ۹۸/ قیمت دلار در صرافی آزاد به ۱۱۹۰۰ تومان رسید
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها