بازدید: 227

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

منبع : برترین ها کد خبر: 1940797
انتخاب یک پنکیک خوشمزه به عنوان صبحانه، یک میان وعده دلچسب و یا حتی یک شام سبک می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. آن‌ها را به همراه عسل سرو نمائید یا با تکه‌های میوه، کاکائو، چیپس و حتی خامه تزئین کنید. با دستورالعمل‌هایی که در ادامه متن خواهید دید، یک وعده مقوی خواهید داشت.

برترین ها: پنکیک نوعی کیک پهن، معمولا نازک و دورپیچ شده است که از خمیر نشاسته ای حاوی تخم مرغ، شیر و کره درست می شود و آن را روی یک صفحه ی داغ مثل تابه سرخ کردنی به همراه روغن و کره می پزند. دستورالعمل های پخت این غذا ساده، اما بسیار متفاوت است؛ و همه آن ها حاوی ترکیبات اصلی آرد، تخم مرغ و شکر هستند.

انتخاب یک پنکیک خوشمزه به عنوان صبحانه، یک میان وعده دلچسب و یا حتی یک شام سبک می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. آن ها را به همراه عسل سرو نمائید یا با تکه های میوه، کاکائو، چیپس و حتی خامه تزئین کنید. با دستورالعمل هایی که در ادامه متن خواهید دید، یک وعده مقوی خواهید داشت.

خب یک پنکیک خوشمزه یکی از چیز هایی است که همه ی ما باید بلد باشیم. خبر خوب این که پخت آن ها بسیار ساده و راحت است. پس با ما همراه باشید تا در ادامه با ۳۰ دستورالعمل پخت این غذای دلنشین که زندگی تان را سرشار از شادی می کند، آشنایی پیدا کنید:

مواد اولیه لازم برای پخت این پنکیک ها به شرح زیر است:

 • آرد: ۲ پیمانه
 • شکر: ۲ پیمانه
 • نمک: مقداری
 • شیر: ۲ پیمانه
 • تخم مرغ: ۱ عدد
 • کره: ۳ قاشق مربا خوری
 • وانیل‏: ۲ قاشق چای خوری
 • پودر خمیر مایه: نصف قاشق چای خوری

این مواد در همه انواع پنکیک وجود دارند، ولی هر پنکیک با توجه به نوعش مواد اضافه تری هم دارد که در ادامه شرح داده ایم.

پنکیک سیب

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

فقط ۱۰ دقیقه زمان برای پخت این پنکیک خوشمزه نیاز دارید. طرز تهیه آن به این صورت است که تخم مرغ ها را هم زنید. سپس کره، تخم مرغ هم زده، شیر، شکر، نمک و سیب را به خوبی با هم مخلوط کنید. در ظرف دیگری آرد، پودر خمیر مایه، دارچین و شکر را الک کنید. حالا دو ظرف را با هم مخلوط کرده و آن قدر هم بزنید تا کاملا ترکیب شوند. با دمای پایین آن را بپزید. پنکیک خوشمزه شما آماده است.

پنکیک مخلوط خانگی

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

برای پخت این پنکیک خوشمزه می توانید آرد، پودر خمیر مایه، شکر و کره (در صورت نیاز) و کمی نمک برای طعم بهتر را باهم مخلوط کنید. می توانید تکه های میوه را نیز به آن اضافه کنید؛ مثل تکه سیب یا موز یا هر چیز دیگری که دوست داشته باشید. همه آن ها را به خوبی باهم ترکیب کرده و بپزید.

شیره ذغال اخته خانگی و پنکیک

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

زمان پخت این پنکیک خوشمزه حدود ۱۵ دقیقه است. ترکیبات اولیه را به خوبی با هم ترکیب کنید و آن ها را هم بزنید تا شکر کاملا حل شود. سپس ذرات ذغال اخته را به آرامی در ظرف فشار دهید، تا نرم شوند و شیره شان بیرون آید. مخلوط را در تابه کوچکی قرار داده و به خوبی هم بزنید.

روش قدیمی پخت یک پنکیک خوشمزه

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

آماده سازی این پنکیک خوشمزه فقط ۵ دقیقه طول می­کشد، اما برای پختش ۱۵ دقیقه زمان نیاز است. آرد را به خوبی الک کنید سپس پودر خمیر مایه، شکر و نمک را به آن اضافه کنید. حفره ای وسط خمیر ایجاد کرده و درونش شیر، تخم مرغ و کره ذوب شده بریزید و به خوبی مخلوط را هم بزنید. با دمای کم خمیر را بپزید تا هر دو طرفش قهوه ای رنگ شود.

پنکیک مارپیچ دارچینی

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

می توانید با گرم کردن کره در اجاق شروع کنید. مخلوط کردن کره، شکر قهوه ای و دارچین قدم بعدی است. سپس آرد، پودر خمیر مایه و نمک را با هم ترکیب کنید. در انتها شیر، تخم مرغ و روغن را به آرامی هم بزنید. لازم نیست که مواد آن کاملا حل شوند؛ اگر گلوله های حل نشده در مخلوط وجود داشت مشکلی ندارد.

پنکیک مخملی قرمز

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

آرد، جوش شیرین، پودر شکر، نمک، شیر، کاکائو تلخ، شکر دانه ای، حدود ۲ قاشق غذاخوری رنگ خوراکی قرمز مایع، تخم مرغ و پودر خمیر مایه را با هم مخلوط کنید. این مخلوط را به صورت ورقه های تک لایه درآوردید و به مدت ۳۰ دقیقه در فر با دمای ۲۰۰ درجه بپزید.

پنکیک توت فرنگی

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

شیر، تخم مرغ، آرد، پودر خمیر مایه، جوش شیرین و عصاره وانیلی را به خوبی با هم مخلوط کنید و سپس شیر و کره ی ذوب شده را درون مخلوط تهیه شده بریزید. در آخر آن را با حرارت متوسط رو به پایین بپزید.

پنکیک کره بادام زمینی

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

از یک کاسه متوسط ​​برای تهیه خمیر متشکل از آرد، شکر، پودر خمیر مایه، جوش شیرین، شیر، مقدار کمی نمک برای طعم بهتر، تخم مرغ و کره بادام زمینی استفاده کنید. قسمت های مرطوب مخلوط را با قسمت های خشک به هم بزنید تا مخلوط به خوبی یکنواخت شود. تابه را گرم کرده، روغن و سپس خمیر را درون تابه بریزید. برای هر پنکیک یک سوم فنجان خمیر لازم است. زمانی که یک طرف خمیر قهوه ای روشن شد آن را بچرخانید تا طرف دیگر نیز پخته شود.

پنکیک خوشمزه رستورانی

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

ابتدا مقداری بیکن را پخته و کنار بگذارید. سپس خمیر را درون ظرفی با اندازه مناسب بریزید. تابه را تا دمای ۳۰۰ درجه گرم کنید. خمیر را به شکل تخم مرغی دراز درآوردید، به صورتی که از تیکه های گوشت بیکن اندکی درازتر و پهن تر باشد و تیکه های بیکن را داخل آن قرار دهید. به آرامی بیکن را درون خمیر فشار دهید. زمانی که خمیر شروع به پف کردن کرد؛ آن را برگردانید و بگذارید طرف دیگر هم اندکی بپزد. حداکثر زمان پخت حدود ۳۰ دقیقه است.

پنکیک کیک هویجی

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

مواد اولیه خشک که شامل آرد، پودر خمیر مایه، دارچین، نمک و شکر قهوه ای می شود را باهم مخلوط کنید. سپس روغن و مخلوط هویج را به مخلوط خشک اضافه کنید و مراقب باشید که بیش از حد آن را هم نزنید. در انتها باید پنکیک خوشمزه شما صاف و سفت باشد.

پنکیک خمیر ترش

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

دو قاشق آرد گندم را داخل ظرف یا فنجان حاوی اندکی آب ریخته و به خوبی با یک شیء غیر فلزی هم بزنید. سپس آن را در محلی که هوا جریان داشته باشد، مثل لبه ی پنجره بپوشانید. دستور العمل ها را قدم به قدم انجام دهید. در روز سوم اگر ترش مزه شده بود، عالی است؛ اما اگر بوی بدی می داد آن را دور بریزید و دوباره این کار را انجام دهید.

پنکیک اسمورز

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

آرد، جوش شیرین، روغن کانولا، شیر، نمک، شکر، مارشمالو (نوعی خمیر شیرین)، تکه های کاکائو و تکه های بیسکوییت را با هم مخلوط کنید و آن را درون تابه که قبلا گرم کرده اید بریزید.

پنکیک کدو تنبل با شیره کدو تنبل

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

آرد، شکر قهوه ای و سفید، دارچین، جوز هندی، نمک و پودر خمیر مایه را با هم مخلوط کنید. در ظرفی دیگر شیر، تخم مرغ، روغن و وانیل را باهم مخلوط کنید. حال دو مخلوط را با هم ترکیب کرده و به خوبی هم بزنید، مخلوط نهایی ممکن است اندکی ناصاف و دانه دانه باشد. حدود زمان پخت ۳۰ دقیقه است که ۱۰ دقیقه صرف آماده سازی اولیه و ۲۰ دقیقه برای انجام مراحل بعدی است.

پنکیک پای سیب کاراملی

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

شیر، سس سیب، قهوه، شیره، آب و تخم مرغ را به خوبی مخلوط کرده و در ظرفی دیگر ترکیبات خشک را با هم ترکیب کنید. در ابتدا مخلوط رقیق خواهد بود، اما هر چه بیشتر در دمای اتاق بماند غلیظ تر می شود.

پنکیک پف کرده با میوه

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

فر را تا دمای ۴۰۰ درجه فارنهایت گرم کرده و کره را در ظروف ۹ اینچی به مدت ۴ تا ۵ دقیقه قرار داده تا کاملا ذوب شود. آرد، شکر، نمک، تخم مرغ و شیر را مخلوط کرده و هم بزنید تا کاملا روان شود. از این خمیر به خاطر قابلیت پف کردنش استفاده کنید. در انتها می توانید آن را با تکه های میوه پر کنید.

پنکیک مارپیچ دارچینی با نان زنجبیل

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

آرد، پودر خمیر مایه، نمک، شیر، تخم مرغ و روغن را به خوبی با هم مخلوط کرده سپس کره، شکر قهوه ای و دارچین را برای آماده سازی خمیر به آن اضافه کنید. برای براق کردن آن کره را در تابه ی کوچکی با دمای کم ذوب کنید.

پنکیک مخلوط توت و شیر

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

تخم مرغ و شیر را به مخلوطِ آرد، شکر، پودر خمیر مایه، جوش شیرین و نمک اضافه کنید. آن ها را به خوبی هم زده و با مخلوط توت قاطی کنید. مخلوط را به مدت ۱ دقیقه بپزید تا روی سطح آن حباب هایی ظاهر شود و سطح زیرین آن طلایی شود. تخمین زمان آماده سازی ۳۰ دقیقه است.

پنکیک پنیر ریکوتا لیمویی با توت

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

در یک ظرف آرد، شکر و نمک و در ظرف دیگر زرده تخم مرغ، پنیر ریکوتا، کره، آب لیمو، چاشنی و وانیل را به خوبی با هم مخلوط کنید. سفیده های تخم مرغ را هم زنید تا سفت شوند و سپس درون مخلوط آرد بریزید تا خمیر پنکیک خوشمزه تان حاضر شود. چاشنی لیمو را فراموش نکنید، چرا که عطر بسیار خوبی به غذای تان می بخشد.

پنکیک دارچینی با بیکن قندی

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

آرد، پودر خمیر مایه، نمک، شکر و دارچین را در ظرفی به خوبی مخلوط کنید و تابه را با دمای متوسط گرم کنید. یک قاشق غذاخوری به تکه های بیکن چاشنی اضافه کنید. زمان تخمین زده شده برای پخت این مورد فقط ۳۰ دقیقه است.

پنکیک شکلات رنده شده با نوتلا کره بادام زمینی

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

آرد، جوش شیرین، کره، تخم مرغ، وانیل، کره بادام زمینی و شکر را با هم مخلوط کرده و هم بزنید تا پف کند. در ظرفی تخم مرغ، شکر، روغن و نمک را به خوبی مخلوط کنید؛ سپس به آن آرد و پودر خمیر مایه و نصف فنجان شیر اضافه کنید. یادتان باشد نوتلا کلید اصلی این پنکیک خوشمزه و مورد علاقه کودکان است.

پنکیک خوشمزه مورد علاقه کودکان

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

در یک ظرف متوسط، ترکیبات خشک را ریخته و سپس ترکیبات مرطوب مانند شیر، تخم مرغ و کره ذوب شده را اضافه کنید. در صورت تمایل ذره های تزئینی شکلات را به آن اضافه کرده و به خوبی مخلوط کنید. پس از پخت سعی کنید آن ها را به شکل های کارتونی مثل خرس تدی در آوردید، یا با کرم کاکائو روی آن ها شکلک های بامزه بکشید.

پنکیک اسنیکردودل

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

این پنکیک خوشمزه قطعا جزو برنده هاست. آرد، پودر خمیر مایه، شکر قهوه ای، دارچین و نمک را با هم به خوبی مخلوط کرده و آن را بپزید. صبر کنید تا حباب های قهوه ای روی سطح آن ظاهر شوند و بلافاصله آن را نوش جان کنید.

پنکیک کرمدار

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

کرم را مطابق دستورالعمل درست کرده و کنار بگذارید. در این زمان تابه بزرگی را با دمای متوسط رو به بالا گرم کرده و خمیر را درون آن قرار دهید. برای هر پنکیک یک قاشق غذاخوری خمیر نیاز است. هنگامی که روی آن حباب تشکیل شد آن را برگردانید تا طرف دیگر هم پخته شود. در انتها بین هر دو ورق پنکیک را با کرم پر کرده تا شبیه بیسکوییت کرم دار شود.

پنکیک بدون شیر و تخم مرغ

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

این مورد برای افراد گیاهخوار مناسب است، بدون لبنیات و بدون تخم مرغ. ترکیبات خشک و مرطوب را با هم به خوبی مخلوط کرده و هم بزنید و سپس خمیر به دست آمده را درون تابه داغ قرار دهید. در صورت نیاز برای پخش کردن خمیر به ماهیتابه چند ضربه آهسته بزنید.

پنکیک چوبانی

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

تخم مرغ، شیر و چوبانی را با هم مخلوط کنید. ماهیتابه نچسب را گرم کرده و خمیر را روی آن در حدود دو دقیقه بپزید تا زمانی که حباب هایی روی سطح آن ظاهر شوند.

پنکیک شکلات پنیری

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

پنیر دلمه شده، شیر، تخم مرغ، وانیل، آرد، پودر خمیر مایه و پودر کاکائو را با هم مخلوط کرده و هم بزنید تا روان شود. سپس آن را در تابه از قبل گرم شده با حرارت متوسط قرار دهید.

پنکیک پنیری

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

زمان آماده سازی این پنکیک خوشمزه حدودا ۱۵ دقیقه است. آرد، روغن و تخم مرغ را در ظرفی بزرگ با هم مخلوط کنید. در ظرفی دیگر تخم مرغ، پنیر دلمه شده، شیر و روغن را با هم ترکیب کرده و خوب هم بزنید. مخلوط اول و دوم را با هم قاطی کرده و هم بزنید تا کاملا مخلوط شوند.

پنکیک پنیر و بیکن

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

بیکن و پنیر! یک پنکیک خوشمزه و فوق العاده. شیر، تخم مرغ و کره ی ذوب شده را با هم مخلوط کنید. پنیر و بیکن را در تابه ای با حرارت متوسط رو به بالا ریخته و هم بزنید؛ سپس روی آن روغن بریزید تا براق شود.

پنکیک خوشمزه ژامبون و پنیر

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

آرد، نمک، پودر خمیر مایه، شیر و تخم مرغ را با هم مخلوط کنید. کره را در تابه کوچکی ذوب کرده و به مخلوط تهیه شده اضافه کنید و آن قدر با همزن بزنید، تا کاملا یکدست شود. می توانید اضافه آن را درون فریز قرار دهید و بعدا از آن استفاده کنید.

پنکیک عصاره نارنج، رزماری و پنیر بز

طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه

تمام ترکیبات اصلی را با هم مخلوط کنید و هم بزنید تا کاملا روان شوند. همان طور که در دستورالعمل مشخص شده، ابتدا خمیر را درون یخچال قرار دهید تا سرد شود سپس آن را بیرون آورید و پنیر بز و عصاره نارنج را به آن اضافه کنید. ترکیبات را به خوبی با هم مخلوط کنید. مقدار کمی روغن را درون تابه نچسب داغ کنید، سپس هر بار یک ملاقه خمیر به ازای یک پنکیک درون تابه قرار دهید تا به رنگ قهوه ای درآید.

منبع: lifehack


طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
 • طرز تهیه ۳۰ نوع پنکیک خوشمزه


  انتخاب یک پنکیک خوشمزه به عنوان صبحانه، یک میان وعده دلچسب و یا حتی یک شام سبک می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. آن‌ها را به همراه عسل سرو نمائید یا با تکه‌های میوه، کاکائو، چیپس و حتی خامه تزئین کنید. با دستورالعمل‌هایی که در ادامه متن خواهید دید، ی
 • طرز تهیه پنکیک مرحله به مرحله؛ پنکیک پف پفی تجربه‌ای متفاوت


  اگر تا به حال پنکیک نخورده اید حتماً حتماً باید این پنکیک را امتحان کنید. چون هم فوق العاده خوشمزه است و هم فوق العاده آسان و حتی به فر یا وسیله خاصی هم احتیاج ندارد.
 • فیلم: ۴ مدل پنکیک موزی خوشمزه


  اگر به دنبال یک صبحانه فوری،خوشمزه و مهم تر از همه سالم و رژیمی هستید پنکیک موز رو به شما پیشنهاد میکنیم. در این ویدیو 4 مدل پنکیک موزی را آموزش داده ایم.
 • دستور پخت پنکیک گوشت لذیذ و خوشمزه


  پنکیک در واقع همان نان تابه‌ای است که که میان وعده‌ای خوبی محسوب می‌شود. البته به عنوان نان در وعده صبحانه نیز کاربرد دارد. این نان با مواد مختلفی تهیه می‌شود، اما آرد جزء ثابت و همیشگی آن است. طرز تهیه پنکیک گوشت یکی از دستورالعمل‌های عالی برای تهیه
 • فیلم: پنکیک های خوشمزه برای صبحانه


  پنکیک، نوعی کیک نازک، تخت و گرد است که با ریختن خمیر آشپزی در ماهی‌تابه پخته می‌شود. طرز تهیه آن ها ساده است و خیلی سریع آماده میشود. در این ویدیو طرز تهیه 4 مدل پنکیک خوشمزه را به شما آموزش میدهیم.
 • پنکیک شکلاتی شیرین و داغ یک پیشنهاد خوشمزه برای صبحانه


  پنکیک شکلاتی شیرین و داغ در یک صبح خنک برای صبحانه بسیار مناسب است. از آن‌جایی که شکلات‌های شیرین دارای کالری بالایی هستند، می‌توانند به تنهایی به عنوان یک وعده صبحانه بسیار مقوی مورد استفاده قرار گیرند.
 • طرز تهیه پنکیک کاکائویی


  در صورتی که اولا طرفدار وعده صبحونه هستین اونم صبحونه‌های جدید و دوما پنکیک دوست دارین و سوما عاشق شکلات و کاکائو هم هستین این مطلب دقیقا مختص به شماست، چون هم صبحونه اس هم پنکیکه و هم کاکائویی پس وقتو تلف نکنین و فوری درستش کنین.
 • طرز تهیه پنکیک اسپاگتی


  پنکیک اسپاگتی شبیه به همبرگری است که باگوشت و مقداری هم ماکارونی تهیه می‌شود. نکته جالب و کاربردی است که شما می‌توانید این پنکیک را با استفاده از ماکارونی اضافی مانده در یخچال هم تهیه کنید. فقط کافی است رشته‌های ماکارونی را خرد کنید و با گوشت و پیاز
 • طرز تهیه پنکیک لبو؛ به امتحانش میارزه!


  پنکیک ها انواع مختلفی دارند اما مطمئنیم اسم این پنکیک را حتی قبلا نشنیده اید. در ادامه با آموزش تهیه پنکیک لبوی خوشمزه با ما همراه باشید.
 • طرز تهیه پنکیک آلمانی با آلو کبابی


  می تونید پنکیک‌ آلمانی رو به همراه انواع میوه‌ها میل کنید. در اینجا اون رو در کنار آلوی کبابی سرو می کنیم.
 • فیلم: طرز تهیه پنکیک موزی


  این پنکیک موزی را برای صبحانه درست کنید و از آن لذت ببرید
 • طرز تهیه پنکیک؛ صبحانه‌ای که نه گران است و نه لاکچری!


  برای مهم‌ترین وعده غذایی‌تان وقت بگذارید! آوردن بهانه‌هایی مثل وقت ندارم، باید زود به کار برسم، خوابم می‌آید و ... نه تنها شما را کسل می‌کند که انرژی‌تان را هم می‌گیرد و توانی برای کار و سپری کردن روز برایتان نمی‌ماند.
 • طرز تهیه پنکیک شکلاتی با طعم نوتلا و توت‌فرنگی


  در صورتی که اولا طرفدار وعده صبحونه هستین اونم صبحونه‌های جدید و دوما پنکیک دوست دارین و سوما عاشق شکلات و کاکائو هم هستین این مطلب دقیقا مختص به شماست، چون هم صبحونه اس هم پنکیکه و هم کاکائویی پس وقتو تلف نکنین و فوری درستش کنید.
 • طرز تهیه پنکیک مرحله به مرحله؛ پنکیکی متفاوت با طعم موز


  در این مطلب طرز تهیه پنکیک موزی رو براتون گذاشتم امیدوارم تهیه اش کنین و از طعم عالیش در کنار خانواده لذت ببرین.
 • طرز تهیه دو نوع دسر ژله‌ای خوشمزه


  ژله یکی از معروف ترین و محبوب ترین و همچنین ساده ترین دسرهاست که تقریبا همه طرز تهیه آن را میدانند. اما با ژله میتوان دسرهای متفاوت و خوشمزه و جدیدی نیز تهیه کرد که دو نوع مختلف آن را در این مطلب برایتان آورده ایم.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

گزارشگر و مستندساز آمریکایی به شبکه ۴ می‌آید

گزارشگر و مستندساز آمریکایی به شبکه ۴ می‌آید

انتشار گزارشی از تحقیر کارکنان وزارت خارجه آمریکا در دوره ترامپ

انتشار گزارشی از تحقیر کارکنان وزارت خارجه آمریکا در دوره ترامپ

تعیین نحوه رسیدگی به گزارش‌های مجلس در قوه قضائیه

تعیین نحوه رسیدگی به گزارش‌های مجلس در قوه قضائیه

مس سونگون ۰ - ناگویا اوشنز ژاپن ۰/ گزارش لحظه به لحظه

مس سونگون ۰ - ناگویا اوشنز ژاپن ۰/ گزارش لحظه به لحظه

گزارش تمرین پرسپولیس در خیریه عمل/ برنامه ویژه سیدی برای گلرها

گزارش تمرین پرسپولیس در خیریه عمل/ برنامه ویژه سیدی برای گلرها