بازدید: 16

بهترین خط حمله آسیا را داریم، اما در دفاع ضعیفیم/ قضاوت در خصوص استراماچونی و کالدرون زود است/ لیگ امسال ۷ مدعی بالانشین و ۹ مدعی قعر جدولی دارد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1937528
مجید جلالی، سرمربی سابق تیم فوتبال نساجی گفت: لیگ امسال در دو گروه خواهد بود، گروهی که در نیمه بالایی جدول هستند و گروهی که در نیمه پایین جدول هستند.

مجید جلالی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص انتخاب ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و عملکرد او اظهار داشت: فرد مناسبی سرمربی تیم ملی شده و انتخاب خوبی برای فوتبال ایران است. کار هایی که وی انجام می دهد و روالی که دارد به نظرم اتفاقات مثبتی را رقم خواهد زد. همچنین وحید هاشمیان هم کنارش حضور دارد و این کمک زیادی می کند. هاشمیان به دنبال کار، تلاش و یادگیری است و انتخاب او هم مثبت بود.

وی در مورد قرعه تیم ملی ایران در رقابت های انتخابی جام جهانی و جام ملت های آسیا، گفت: ما واقعا تیم خوبی داریم و نشان دادیم تیم مان نسبت به گذشته ظرفیت بالاتری دارد و به جرات بهترین خط حمله آسیا را در اختیار داریم، اما در خط دفاع باید گزینه های بهتری پیدا کنیم.

سرمربی سابق تیم فوتبال نساجی مازندران درباره وضعیت تیم امید تصریح کرد: در مورد تیم امید اطلاعاتی ندارم که صحبتی کنم و برای همین در این خصوص نظری نمی دهم.

جلالی در مورد وضعیت تیم های لیگ برتری خصوصا استقلال و پرسپولیس گفت: تنها در مورد سرخابی ها صحبت نمی کنم. لیگ امسال در دو گروه خواهد بود. یک گروهی که در نیمه بالایی جدول هستند و گروهی که در نیمه پایین جدول هستند که البته این دو گروه تفاوت فنی و امتیازی زیادی با هم دارند و این از حالا قابل فهم است.

وی افزود: تیم هایی مثل استقلال، پرسپولیس، تراکتور، ذوب آهن، سپاهان و پدیده و حتی فولاد شاید خودشان را جدا کنند، اما ۹ تیم دیگر با مدیریت بهتر و مربیگری بهتر می توانند به این تیم ها نزدیک شوند و شاید با تقویت شدن این ۹ تیم دیگر نیز بتوانند جزو مدعیان باشند. البته معمولا یک تیم از جمع این ۹ تیم می تواند به چنین موفقیتی برسد، ولی نمای کلی لیگ امسال به همین شکل است.

سرمربی سابق تیم فوتبال نساجی مازندران درباره حضور استراماچونی و کالدرون در فوتبال ایران و اینکه آیا آنها می توانند به استقلال و پرسپولیس کمک کنند یا خیر خاطرنشان کرد: باید صبر کرد فعلا و دید که آیا استراماچونی و کالدرون می توانند کمک کنند یا خیر و فعلا برای پیش بینی بسیار زود است.

انتهای پیام/


بهترین خط حمله آسیا را داریم، اما در دفاع ضعیفیم/ قضاوت در خصوص استراماچونی و کالدرون زود است/ لیگ امسال ۷ مدعی بالانشین و ۹ مدعی قعر جدولی دارد
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها