بازدید: 41

گزارش لحظه به لحظه فینال قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان /تیم ملی جوانان ایران ۲ - ایتالیا ۱

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1937380
تیم‌های ملی والیبال جوانان ایران و ایتالیا در فینال رقابت‌های قهرمانی جهان از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم های ملی والیبال جوانان (زیر ۲۱ سال) ایران و ایتالیا در فینال رقابت های قهرمانی جوانان جهان که به میزبانی منامه بحرین در حال برگزاری است از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران به مصاف یکدیگر رفتند.  

شاگردان بهروز عطایی در این دوره از رقابت های قهرمانی جهان و در مرحله نخست با تیم های تونس، جمهوری چک و روسیه هم گروه بودند، آن ها با شکست نزدیک مقابل روسیه و دو پیروزی آسان مقابل تونس و چک به عنوان تیم دوم گروه به مرحله دوم رسیدند و با تیم های آرژانتین، ایتالیا و بحرین هم گروه شدند.  

سرو قامتان ایرانی در این مرحله آرژانتین و بحرین را بردند و مقابل ایتالیا شکست خوردند و به نیمه نهایی رسیدند آن ها در این مرحله و در یک بازی حساس موفق شدند به یک برد قاطعانه مقابل برزیل دست یابند و فینالیست شوند.  

شاگردان کریستینا در طرف مقابل شرایط خاصی داشتند آن ها در همه بازی هایشان پیروز شدند و تنها یک ست به ایران و روسیه واگذار کرده بودند.  

ست نخست / ایتالیا ۲۵ - ایران ۱۷ 

شاگردان کریستینا که در تمام دیدار های قبلیشان پیروز میدان بودند بازی را سرعتی آغاز کردند و با تصور آن که بازی راحتی پیش رو دارند ضرباتشان را به زمین ایران زدند. آن ها نخستین تیمی بودند که به امتیاز ۸ رسیدند و در ادامه، اما مغلوب برنامه های خوب ایرانی ها شدند و در لحظاتی از حریفشان هم غقب افتادند با این حال سرویس های خوب و بازی درخشان ملی پوشان آن ها که در لیگ ملت های والیبال هم حضور داشتند نتیجه نهایی را به نفع آن ها رقم زد تا نخستین ست بازی به لاجوردی پوشان برسد.  

ست دوم / ایتالیا ۱۷ - ایران ۲۵ 

شاگردان بهروز عطایی در این ست نمایش متفاوتی داشتند و توانستند 

 

در حال تکمیل ... 


گزارش لحظه به لحظه فینال قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان /تیم ملی جوانان ایران ۲ - ایتالیا ۱
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها