بازدید: 21

جشنواره فیلم تورنتو به مریل استریپ جایزه داد

منبع : انتخاب کد خبر: 1936914
مریل استریپ بازیگر برنده سه دوره جوایز اسکار، جایزه جدید جشنواره تورنتو را دریافت می‌کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

 

 

 

 

 

 

 

مریل استریپ بازیگر برنده سه دوره جوایز اسکار، جایزه جدید جشنواره تورنتو را دریافت می کند.

مریل استریپ در جشنواره بین الملل فیلم تورنتو جایزه افتخاری بازیگران این دوره را دریافت می کند.

رئیس این جشنواره گفت: مریل استریپ بدون شک از بازیگران بااستعداد و مشهور نسل خودش است. فعالیت های چشمگیر این بازیگر در سینما، تلویزیون و تئاتر در پنج دهه از بازی در فیلمهای «شکارچی گوزن»، «کرامر علیه کرامر»، «انتخاب صوفی»، تا «زن آهنین» و «پست» شخصیت هایی را خلق کرده است که هیچگاه محدود به زمان نیستند. جشنواره تورنتو بیش از این نمی تواند با جایزه دادن به یک بازیگر مفتخر شود.

مریل استریپ این جایزه را در تاریخ ۹ سپتامبر (۱۸ شهریور) در رویال یورک، دریافت می کند. او در فیلم سینمایی استیون سودربرگ به نام «لندرومات» ایفای نقش کرده که برای نخستین بار در این جشنواره به نمایش در می آید.

استریپ برنده با فیلم های «زن آهنین»، «کرامر علیه کرامر» و «انتخاب صوفی» سه بار جایزه اسکار را تصاحب کرده است و برای ایفای نقشش در سریال کوتاه اچ بی او به نام فرشتگان آمریکا جایزه امی دریافت کرده است. سریال «دروغ های بزرگ و کوچک» نیز آخرین پروژه بزرگ او در تلویزیون بوده است که از شبکه اچ بی او پخش شد.

چهل و چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم تورنتو از تاریخ ۵ سپتامبر (۱۴ شهریور) شروع می شود و تا ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) ادامه خواهد داشت. فیلم سینمایی «فرود علیه فراری»، «خرگوش جوجو» و «دو پاپ» فیلم های دیگری هستند که در این جشنواره پخش خواهند شد.

باشگاه خبرنگاران جوان


جشنواره فیلم تورنتو به مریل استریپ جایزه داد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها