بازدید: 17

اسلحه هوشمند در حالت هاردکور بازی Cyberpunk 2077

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1930425
مدیر شرکت سی پراجکت رد اعلام کرد: اسلحه هوشمند به کمک کاربران کم تجربه خواهد آمد.

اسلحه هوشمند در حالت هاردکور بازی Cyberpunk 2077به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، چند روزی است اخبار متعددی درباره عنوان Cyberpunk 2077 منتشر شده که مهم ترین خبر منتشر شده از این بازی مربوط به حالت هاردکور بازی می شود. Alvin Liu مدیر استودیو CD Projekt Red به تازگی اعلام کرده است: این حالت از بازی چالشی واقعی برای گیمرها خواهد بود و تنها افراد ماهر در تیر اندازی قادر به انجام این حالت از بازی خواهند بود چرا که این بخش هوش مصنوعی بازی را از کار خواهد انداخت و شخصیت های بازی در قدرت و توانایی حداکثری خود قرار خواهند گرفت.

با از کار افتادن هوش مصنوعی بازی تمامی مواردی که به گیمر کمک می کنند از دسترس خارج خواهند شد به این ترتیب گیمر محل حضور دشمن و همچنین میزان جان باقی مانده از دشمن پس از آسیب زدن به او نیز از دید گیمر خارج خواهد شد و کاربر باید با توانایی خود دشمن را پیدا کند و مراقب اطراف خود باشد چرا که هر لحظه امکان حمله شدن به او وجود خواهد داشت.

اسلحه هوشمند در حالت هاردکور بازی Cyberpunk 2077

ایم مدیر همچنین اعلام کرد: برخی از گیمرها هم هستند که توانایی کافی در عناوین تیر اندازی ندارند و نمی توانند این سبک از بازی را به درستی انجام دهند، به همین دلیل شرکت سی دی پراجکت تنظیمات خاصی را برای این افراد تدارک دیده است، همچنین این افراد اسلحه خاصی نیز خواهند داشت که این اسلحه به طور هوشمند برای گیمر نشانه گیری خواهد کرد و به طور کلی سختی هدف گیری را از بای حذف خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: تجربه نبرد و رقابت در GRID +فیلم

این اسلحه قرار است اسلحه هوشمند در بازی نام داشته باشد و در دسترس تمامی گیمرها قرار است باشد. عنوان Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ با حضور بازیگر نقش جان ویک برای کنسول های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر عرضه شود.

انتهای پیام/

حالت هاردکور هوش مصنوعی بازی Cyberpunk 2077 را از کار خواهد انداخت

اسلحه هوشمند در حالت هاردکور بازی Cyberpunk 2077
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها