بازدید: 47

عمو پورنگ: از اهالی رسانه می‌خواهم برنامه‌سازان کودک را دریابند/نظام دوست: هنگام خداحافظی با «محله گل و بلبل» گریه کردم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1926952
داریوش فرضیایی گفت: به عنوان کسی که در این سال ها کار کودک کرده ام با حضور در گروه «محله گل و بلبل» در کنار بازیگران دیگر خیلی تجربه خوبی داشتم و از همه اهالی رسانه می خواهم کودکان را دریابند و ما را نیز دریابند.

عمو پورنگ: از اهالی رسانه می خواهم برنامه سازان کودک را دریابند/نظام دوست: هنگام خداحافظی با «محله گل و بلبل» گریه کردمبه گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان،  نشست خبری سریال «محله گل و بلبل» با حضور عوامل و گروه روابط عمومی رسانه ملی در سالن نشست های معاونت سیما ظهر امروز برگزار شد.

در این نشست خبری داریوش فرضیایی «عمو پورنگ، نعیمه نظام دوست، تهیه کننده و دیگر بازیگران این مجموعه محبوب تلویزیونی حضور داشتند.

مسلم آقاجان زاده تهیه کننده «محله گل و بلبل» در ابتدای این نشست خبری گفت: در سومین سری و آخرین قسمت از «محله گل و بلبل» سعی کردیم اتفاق خوبی برای کودکان رقم بزنیم و در حدود پنج سال مشغول این کار بودیم، در هر فصل از فضای کار از لحاظ مختلف مثل بازیگران، دکور و متن تغییراتی داشتیم و وظیفه ما این بود که کار را در سطح عالی ارائه بدهیم.

تهیه کننده «محله گل و بلبل» ادامه داد: حوزه کودک در همه بخش های کشور مظلوم است و مدافع ندارد از این رو از خبرنگاران می خواهم صدای بچه ها باشند.

آقا جان زاده در خصوص لزوم حضور گروه های دیگر برای فعالیت در عرصه سریال و برنامه های کودک و نوجوان بیان کرد: دوست داریم گروه های مختلف دیگر هم در حوزه کودک و نوجوان فعالیت کنند و کار های فاخر را باز هم در رسانه ملی شاهد باشیم.

وی پیرامون نقش آفرینی بسیار خوب بازیگران مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل» اظهار کرد: هر کدام از هنرمندانی که در «محله گل و بلبل» حضور دارند از بهترین های این حرفه هستند و تلاش ما این است که نشان بدهیم کار کودک جدی است و اگر ما کار را جدی بگیریم خانواده ها و مخاطبان هم کار را جدی می گیرند.

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل» پتانسیل های موجود در کار داریوش فرضیایی را عنصری مهم دانست و تصریح کرد :عمو پورنگ ساخته و پتانسیل یک گروه است و این تیم زحمت کشیده است و مخاطبان در این سال ها از کارهایی که با حضور عمو پورنگ تولید شده رضایت داشتند.

داریوش فرضیایی «عمو پورنگ» که در این نشست خبری نیز حضور داشت در ادامه این نشست به تجربیات کسب کرده خود در مجموعه «محله گل و بلبل» ابراز کرد: به عنوان کسی که در این سال ها کار کودک کرده ام با حضور در گروه «محله گل و بلبل» در کنار بازیگران دیگر خیلی تجربه خوبی داشتم و از همه اهالی رسانه می خواهم کودکان را دریابند و ما را نیز دریابند.

نعیمه نظام دوست بازیگر نقش «مامان نیاز» در  مجموعه «محله گل و بلبل» نیز در ادامه اظهار کرد این دومین بار بود که در واحد ۱۶۲ روابط عمومی رسانه ملی حضور پیدا کردم و سری قبل هم مخاطبان پیگیر برنامه «محله گل و بلبل» بودندف به نوعی در این سال ها نقش «مامان نیاز» برای من ماندگار شد.

 این بازیگر سینما و تلویزیون در ادامه بیان کرد: مردم و بچه ها من را با نقش «مامان نیاز» شناختند حتی زمانی که قسمت آخر سریال «محله گل و بلبل» را ضبط می کردیم و من وسایل خود را جمع می کردم اشک هایم جاری شد و گریه کردم که «مامان نیاز» دیگر تمام می شودف باید بگویم که خداحافظی با این نقش برایم بسیار سخت بود.

نظام دوست تصریح کرد: این گروه برای من یک خانواده است و همه بچه ها فکر می کنند که من مادر واقعی «عمو پورنگ» هستم از این رو از همه مدیران می خواهم که از کار کودک حمایت کنند.

مرضیه صدرایی از دیگر بازیگران مجموعه «محله گل و بلبل» نیز در ادامه این نشست خبری افزود: در سری سوم «محله گل و بلبل» به پروژه پیوستم و امروز با تماسی که با بچه ها داشتیم انرژی و عشقی که از بچه ها گرفتم بسیار لذت بخش بود، بچه ها با سریال «محله گل و بلبل» ارتباط خوبی گرفتند که این برای ما بسیار اهمیت دارد.

امیر سهیلی نویسنده سریال «محله گل و بلبل» عنوان کرد: تیم «محله گل و بلبل» جزو شیفتگان حوزه کودک هستند و صحبت کردن با کودکان بسیار برای ما هیجان داشت.

وی در همین راستا ادامه داد: ما که سال ها در حوزه کودک کار کردیم در مقابل کسانی که بیرون برای کودکان کار کردند از نظر مالی بسیار تفاوت داریم اما آنها بیشتر سرمایه کسب کردند و ما از بچه ها عشق گرفتیم.

سهیلی خاطرنشان کرد: من اینقدر که برای بچه ها مردم نوشتم برای دختر خودم کاری نکرده ام ،حتی بزرگ شدن دخترم را ندیدم. این تیم نیاز به حمایت دارد و نویسندگان و عوامل برای تک تک دیالوگ ها تلاش کردیم .

لازم به ذکر است در پایان این نشست خبری روابط عمومی معاونت سیما با در نظر گرفتن یک کیک تولد داریوش فرضیای «عموم پورنگ» را د رکنار دیگر عوامل و اهالی رسانه جشن گرفتند.

انتهای پیام/


عمو پورنگ: از اهالی رسانه می‌خواهم برنامه‌سازان کودک را دریابند/نظام دوست: هنگام خداحافظی با «محله گل و بلبل» گریه کردم
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها