بازدید: 54

فصل دوم «محرمانه» در راه است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1926927
با توجه به پایان یافتن فصل اول مجموعه تلویزیونی «محرمانه»، فصل دوم این سریال از سه‌شنبه روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی، فصل دوم مجموعه تلویزیونی «محرمانه» به کارگردانی مسلم تهرانی و تهیه کنندگی عطا پناهی سه شنبه یکم مردادماه روی آنتن شبکه ۳ سیما می رود.

سری دوم این مجموعه تلویزیونی در ۳۴ قسمتِ ۲۶ دقیقه ای تولید و همانند فصل اول، تلاش میکند تا دغدغه های نوجوانان را به تصویر بکشد.

عطا پناهی تهیه کننده سریال «محرمانه» درباره فصل دوم این مجموعه تلویزیونی گفت: در دومین فصل «محرمانه» سعی شده تا برای افزایش بیش از پیش جذابیت این سریال تعدادی کاراکتر به مجموعه ی کاراکتر ها اضافه شود که در روند سریال با آن ها آشنا خواهیم شد.

وی درباره بازخورد هایی که از فصل اول این سریال دریافت کرده است، بیان کرد: ما تحت قالب یک نظر سنجی، بازخورد های مخاطبان سریال را دریافت کردیم که بیش از ۱۸۰۰ نفر در این نظر سنجی شرکت کردند. بسیاری از مخاطبانی که برای ما پیام فرستادند، از اینکه دغدغه هایشان با موضوعات سریال ما همخوانی داشته ابراز رضایت کردند.

این تهیه کننده تلویزیون خاطر نشان کرد: بازخورد های دریافتی از پخش فصل اول «محرمانه» برای ما انگیزه دو چندانی بود تا قدم های بعدی را محکم تر برداریم.

انتهای پیام/


فصل دوم «محرمانه» در راه است
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها