بازدید: 44

ماجرای یک آگهی عجیب!

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1926749
آگهی خرید ناخن آنقدر غیر معمول بود که با آگهی دهنده تماس گرفتیم و ...

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، «ناخن های خیلی بلند رو خریداریم»؛ آگهی که خیلی زود در فضای مجازی بازتاب گسترده ای پیدا کرد. بسیاری از کاربران به این آگهی نگاهی طنز داشتند و دلیل این آگهی را ترغیب برای ترک ناخن خوری دانسته بودند. این بازتاب و واکنش ها باعث کنجکاوی ما شد و برای اینکه از ماجرا و این تجارت جدید و عجیب سر در بیاوریم، موضوع را پیگیری کردیم و با آگهی دهنده تماس گرفتیم.
ناخن برای ساخت ناخن مصنوعی
با آگهی دهنده که تلفن همراهش کد ۹۱۵ داشت، تماس گرفتیم. صدای خریدار به جوانی ۲۵ ساله می خورد و به نظر می رسید از خواب بیدارش کردیم، چون با صدای توام با اخم البته با نوعی اعتماد به نفس که از پشت گوشی هم نمایان بود، دلیل خرید ناخن ها را استفاده در کاشت ناخن و ساخت ناخن های مصنوعی و قلابی اعلام کرد. درباره قیمت خرید ناخن ها هم گفت: «حتما باید تصویری از ناخن ها را ارسال کنید تا قیمت خرید بدهم» که تعجب مان از این آگهی غیرمعمول بیشتر شد.

ناخن مثل مو نیست
بعد از پایان تماس با جوان خریدار ناخن طبیعی برای اینکه از صحت گفته هایش مطمئن شویم با متخصص پوست، مو و زیبایی گفتگو کردیم. دکتر شهرام آریایی استفاده مجدد مو را موضوعی طبیعی خواند، اما درباره ناخن نظر متفاوتی داشت. این متخصص پوست، مو و زیبایی، ناخن قطع شده را کاملا بدون استفاده خواند.
کلکسیونر ناخن؟
بازهم به سراغ جوان خریدار ناخن رفتیم و نتیجه پیگیری های مان را به او هم اطلاع دادیم و این بار خواستیم با ما شفاف تر از دلیل خرید ناخن صحبت کند. او باز هم با اعتماد به نفس پاسخ ما را داد و این بار دلیل خرید ناخن ها را علاقه شخصی اش اعلام کرد!
ناخن دستی ۱۰۰ هزار تومان
از دوستی که نوازنده سه تار است و یکی دو انگشت با ناخن بلند دارد خواستیم اجازه دهد از ناخن هایش عکس بگیریم و برای خریدار ارسال کنیم تا قیمت هر ناخن را به دست بیاوریم. تصویر ناخن های ۲ سانتی متری این دوست هنرمند را برای خریدار فرستادیم و منتظر قیمت بودیم که خریدار پرسید: «چند ناخن دارید؟» موضوع هر لحظه برای خودمان هم جذاب تر می شد. برایش نوشتیم: «دو ناخن!» طولی نکشید که قیمت ها رسید. اگر ناخن ها ۳ سانتی متر باشد قیمت کل پنج انگشت ۱۰۰ هزار تومان است، اما برای هر انگشت مبلغ کمتری پرداخت می شود، یعنی حدود ۱۵ هزار تومان.
دوباره سعی کردم سر صحبت را با خریدار باز کنم و سوال کردم به جز بحث علاقه شخصی، این ناخن ها به چه کار دیگری می آید که صدای بوق ممتد تماس را پایان داد.

ماجرای یک آگهی عجیب!


منبع: روزنامه خراسان
انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


ماجرای یک آگهی عجیب!
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها