بازدید: 8

دبیر: بنا و محمدی محکم به کارشان ادامه بدهند/ استعفای 3 رئیس هیأت را پاره کردم

منبع : انتخاب کد خبر: 1926719
رئیس جدید فدراسیون کشتی گفت: محمد بنا و غلامرضا محمدی محکم به کارشان ادامه بدهند؛ بهتر از اینها نداریم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش فارس، علیرضا دبیر، بعد از دریافت حکم ریاستش در فدراسیون کشتی گفت: بعد از 15 سال برگشتم که این اتفاق خیلی بدی است. دیشب هم به عباس جدیدی گفتم به فدراسیون بیا تا بقیه هم بیایند. من آمدم که این چیزها نباشد؛ درب فدراسیون به روی همه باز است. امروز خواستم عباس جدیدی هم باشد تا قهرمانان را هم کنار هم داشته باشیم. زشت است که این قهرمانان نباشند. کسی پشت سر نفرات قبلی حرف بزند ناراحت می شوم؛ خوب یا بد، گذشته و از غیبت گذشته ها خوشحال نمی شوم.

وی ادامه داد: خواهش می کنم هر کدام از دوستان که گزارش کار را می دهند پشت سر قبلی ها حرف نزند. من همه چیز را می دانم و حتی می دانم چه کسانی در فضای مجازی ادمین بودند و علیه من نوشتند و من را تخریب کردند. حتی کسانی که ضد من و مادرم نوشتند؛ حتی از یک نفر از آنها شکایت کرده ام و بزودی بررسی می شود. شاید این فرد به درد کار فنی هم بخورد، اما او را به دادگاه می کشانم.

*روحیات رسول را خوب می شناسم

دبیر افزود: محمد بنا و غلامرضا محمدی محکم به کارشان ادامه بدهند؛ بهتر از اینها نداریم. رسول خادم خیلی برای کشتی زحمت کشید و هیچ کس نمی تواند منکر شود. اگر 4 تا کشتی گیر بی نظیر در تاریخ باشند 2 نفر از آنها عباس و رسول هستند. با رسول سال ها در کشتی و شورا کار کردم و خیلی خوب روحیاتش را می شناسم؛ برای او احترام قائلم. با صراحت می گویم کسی با ما کار کند در خدمتش هستیم؛ ما چیز پنهانی نداریم. هرکسی خالصانه کار کند در خدمتش هستیم. ما نیامدیم غیبت کسی را بکنیم یا بد کس دیگری را بگوییم.کادر فنی محکم کارش را ادامه بدهد.

رئیس جدید فدراسیون کشتی گفت: از بنی تمیم تشکر می کنم؛ امیدوارم رها نشود. وزارت ورزش افرادی که کار کردند و سالم هستند را باید حفظ کند. از نعمتی هم تشکر می کنم که با برگزاری انتخابات کار بزرگی کرد. ابتدا گفتند سیاسی است، اما او کشتی گیر بوده و با خیلی از بزرگان، کشتی گرفته است. البته به خود ما هم گفتند سیاسی؛ چه ایرادی دارد که ما وارد سیاست شدیم، رفتیم و کار یاد گرفتیم؛ از امثال نعمتی هم باید استفاده کرد.

*اختلافات به کشتی ضربه می زند

دبیر با بیان اینکه در سال های اخیر وزارت ورزش و فدراسیون کشتی با هم اختلاف داشتند، تصریح کرد: واقعیت این است که این اختلاف نظرها را باید کنار گذاشت؛ اگر این اختلافات به وجود بیاید به کشتی ضربه می زند. اختلافاتی که در چند سال گذشته بین وزارت و فدراسیون بود را دیدیم. تعارف که نداریم بالاخره وقتی تیم می بازد وزیر باید برود پاسخگو باشد و او هم باید از فدراسیونش جواب هم بگیرد وگرنه وزارت و کمیته هزار و یک جور می توانند جلوی کار را بگیرند. از دوستان می خواهم ما را کمک کنند. همینکه وزیر قول داد امروز به تمرین تیم های ملی بیاید نشان دهنده این است می خواهد به کشتی کمک کند.

وی افزود: کشتی مثل فرفره هست؛ بال های متعددی دارد که یکی از این ها مربی هست، یکی کشتی گیر و یکی دیگر پرسنل؛ همه باید به هم کمک کنیم تا کشتی پیش برود.

 

 

*برخلاف رسول وارد ریز کارها می شوم

دبیر در ادامه با اشاره به مدیریت رسول خادم گفت: فرقی که با رسول خادم دارم این است که وارد ریز کارها می شوم. دوستانی که با من صادقانه کار کنند در خدمتشان هستم. از غیبت کردن اصلا خوشم نمی آید و واقعا ناراحت می شوم. خواهش می کنم دوستان پشت دیگران پیش من حرف نزنند. دوره گذشته تمام شد و فقط باید کار کنیم. رسول خادم حتما زحمت زیادی کشید، اما انرژی او در ۲ یا ۳ جا صرف شد و قطعا اگر فقط در مدیریت یا حوزه فنی بود موفق تر می شد. او جزو ۴ قهرمان بزرگ ماست و افتخارات زیادی را برای ورزش کشور به ارمغان آورده است. چند سال در اردوهای تیم ملی و شورای شهر در خدمت او بودم و از او بخاطر زحماتش تشکر می کنم.

وی افزود: خیلی از دوستان ۱۴ یا ۱۵ سال در فدراسیون هستند و حالا افراد دیگری آمدند، خب شما بروید یا اصلا بمانید. این من ها کار را خراب می کند. خیلی حرف ها زده شد که دبیر آمده کشتی بانوان را تعطیل کند یا این و آن را بردارد اما همه دوستان حتی در کشتی بانوان با قدرت کار کنند؛ کسی کار نکند با من به مشکل می خورد.

*آنقدر در فدراسیون هستم که از من خسته می شوید

رئیس جدید فدراسیون کشتی گفت: اهل مسافرت رفتن نیستم و نه می خواهم مربی شوم. همیشه در فدراسیون هستم، آنقدر که از من خسته می شوید. بعد از انتخابم 3 نفر از روسای هیات ها استعفا دادند، اما زنگ زدم و گفتم که استعفای شما را پاره کردم، صدای آنرا می شنوید؟ همه چیز تمام شده است و باید با هم کار کنیم.

دبیر در پایان خاطرنشان کرد: از افرادی که کار کنند حمایت می کنم؛ برای حذف کردن نیامدم. شنیدم که گفتند دبیر باید نیروهای فدراسیون رو بیرون کند یا کشتی بانوان را تعطیل کند، اما این اخبار درست نیست و نمی دانم منشا آن کجاست. از همه دوستان و کسانی که امروز تشریف آوردند تشکر می کنم. کار برای خدا باشد خوب است؛ اگر می خواهند کار کنند که من ببینم این کار را نکنند. فقط کار کار کار.


دبیر: بنا و محمدی محکم به کارشان ادامه بدهند/ استعفای 3 رئیس هیأت را پاره کردم
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

گزارش تصویری از اولین روزهای جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران +تصاویر

گزارش تصویری از اولین روزهای جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران +تصاویر

گزارش توییتری ظریف از سفر ناگهانی‌اش به فرانسه+عکس

گزارش توییتری ظریف از سفر ناگهانی‌اش به فرانسه+عکس

گزارشی از ساخت ویلای آسانسوردار در ارتفاعات کلاردشت

گزارشی از ساخت ویلای آسانسوردار در ارتفاعات کلاردشت

محمدرضا احمدی گزارش‌گر بازی «بارسلونا - رئال بتیس» شد

محمدرضا احمدی گزارش‌گر بازی «بارسلونا - رئال بتیس» شد

«نردبان آسمان: گزارش کامل مثنوی به نثر» منتشر شد

«نردبان آسمان: گزارش کامل مثنوی به نثر» منتشر شد

گزارش عملکرد یکساله کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران

گزارش عملکرد یکساله کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران

بادامچیان: رئیس‌جمهور از تحقق وعده‌هایش به مردم گزارش دهد

بادامچیان: رئیس‌جمهور از تحقق وعده‌هایش به مردم گزارش دهد

امینی گزارش یکساله کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران را قرائت کرد

امینی گزارش یکساله کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران را قرائت کرد