بازدید: 19

شهید دوران، حقیقتی شبیه افسانه‌ها‌

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1926702
صفحه منتسب به پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب به مناسبت ۳۰ تیر ۱۳۶۱ شهادت سرلشگر خلبان شهید عباس دوران پستی به این شرح را منتشر کرد: اگر ماجراى شهید دوران را در کتاب‌ها خوانده بودیم یا امروز هر کس مى‌خواند، احتمال مى‌داد که افسانه باشد؛ اما ما آن را با چشم خودمان دیدیم، که اگر ندیده بودیم، مى‌گفتیم افسانه است.

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، صفحه منتسب به پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای، رهبر معظم انقلاب به مناسبت ۳۰ تیر ۱۳۶۱ شهادت سرلشگر خلبان شهید عباس دوران پستی به نقل از معظم له را منتشر کرد که به این شرح است:


ما در سابقه ى این پایگاه [پایگاه هوایی شهید نوژه همدان]کسى مثل شهید عباس دوران را داریم، که به خاطر ایمان جان خودش را آشکار و صریح بر سر یک هدف گذاشت. اگر ماجراى شهید دوران را در کتاب ها خوانده بودیم یا امروز هر کس مى خواند، احتمال مى داد که افسانه باشد؛ اما ما آن را با چشم خودمان دیدیم، که اگر ندیده بودیم، مى گفتیم افسانه است. این ها شوخى نیست؛ این ها عظمت دارد؛ همت انسان ها اینجور است و ما بایستى در هر بخشى همت کنیم.

۱۳۸۳/۰۴/۱۸

شهید دوران، حقیقتی شبیه افسانه ها

انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


شهید دوران، حقیقتی شبیه افسانه‌ها‌
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها