بازدید: 13

توسعه انضباط ترافیکی در کشور نیازمند هم افزایی بین دستگاه‌ها

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1926700
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: برای توسعه انضباط ترافیکی در کشور نیازمند هم افزایی بین دستگاه‌ها هستیم تا انضباط در ۱۰۴۷ شهر و ۲۱۷ هزار جاده‌ کشور برقرار شود.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سید کمال هادیان فر رئیس پلیس راهور ناجا اظهار کرد: برای توسعه انضباط ترافیکی در کشور نیازمند مشارکت و هم افزایی بین دستگاه ها هستیم تا انضباط در ۱۰۴۷ شهر و ۲۱۷ هزار جاده کشور ایجاد شود.

سردار هادیانفر با بیان اینکه ۳۶ درصد از تصادفات ما در جاده های کشور به وقوع می پیوندد، گفت: ۷۰ درصد از جانباختگان سوانح رانندگی مربوط به جاده های کشور است.

رئیس پلیس راهور ناجا تصریح کرد: ما بین دستگاه ها تفاهم نامه ای را تبادل می کنیم و در حوزه هم افزایی گام های موثری برداشته شده است، اما واقعیت این است که اگر بخواهیم طبق برنامه تعداد ۱۷ هزار و ۳۱۸ جانباخته تصادفات سال ۹۷ را ۱۲ درصد کاهش دهیم، برای سال ۹۸ با کاهش ۲ هزار نفری جانباختگان مواجه می شویم.

مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس راه راهور ناجا و معاون اجرایی پلیس راهور ناجا امروز با حضور سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا برگزار شد.

در حال تکمیل...

وقوع ۳۶ درصد از تصادفات رانندگی در جاده های کشور

توسعه انضباط ترافیکی در کشور نیازمند هم افزایی بین دستگاه‌ها
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها