بازدید: 10

آسیا برای پرورش‌اندام‌کاران ایران کوچک است/ به جز ۳ نفر سایر ملی‌پوشان کم تجربه هستند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1926659
وحید اکبرزاده سرمربی تیم ملی پرورش‌اندام گفت: پتانسیل و ژنتیک ملی‌پوشان ایرانی بسیار فراتر از آسیا است.

آسیا جای کوچکی برای پرورش اندام کاران ایرانی است/ به جز ۳ نفر سایر ملی پوشان کم تجربه هستند/ مدعی اول قهرمانی هستیموحید اکبرزاده در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درباره آخرین وضعیت ملی پوشان پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: خوشبختانه تمام ملی پوشان شرایط خوبی دارند و تقریبا سر وزن هستند. نفرات اعزامی کاملا تحت نظر ما بوده و حدود یک ماه است که تمام ورزشکاران در اردو قرار دارند و روز چهارشنبه به چین می رویم.

وی ادامه داد: اگر اتفاق خاصی نیفتد می توانیم قهرمانی خودمان را در آسیا تکرار کنیم. خوشبختانه تمام برنامه ریزی هایی که برای آماده سازی نفرات انجام شده به خوبی از سوی مسئولان فدراسیون انجام شده است. پتانسیل و ژنتیک ورزشکاران فراتر از آسیا است. جز ۳ نفر سایر ورزشکاران برای نخستین بار هست که به اردوی تیم ملی دعوت شدند و از تجربه بالایی برخوردار نیستند. با وجودی که ترکیب تیم ملی ایران برای مسابقات قهرمانی آسیا کامل نیست، اما باز هم مدعی اول قهرمانی محسوب می شویم. به نظرم چین، کره جنوبی و عراق می توانند از جدی ترین رقیبان ما به حساب بیایند.

سرمربی تیم ملی پرورش اندام در خصوص حمایت ها از این رشته تصریح کرد: فدراسیون با وجود مشکلات اقتصادی فراوان تمام تلاشش را کرد تا تیم به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شود. از مسئولان شورای برون مرزی هم کمال تشکر را دارم که شرایطی را فراهم آوردند تا به این مسابقات برویم. هر چند که چند سال است در میادین بین المللی بهترین افتخارات را برای ایران کسب می کنیم اما توقع داریم مثل سایر رشته های ورزشی به ما هم رسیدگی کنند و امیدوارم روزی را شاهد باشیم که تبعیض خاصی بین ورزشکاران شاهد نباشیم.

اکبرزاده در خصوص مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: برای مسابقات جهانی به طور حتم تیم قوی تری را به مسابقات خواهیم فرستاد تا در آنجا مثل سالیان گذشته بتوانیم بهترین نتیجه را به دست آوریم. به همین علت رقابت های انتخابی تیم ملی از ۱۷ تا ۱۹ مهر برگزار می کنیم تا نفرات برتر را به اردوی تیم ملی دعوت کنیم.

انتهای پیام/


آسیا برای پرورش‌اندام‌کاران ایران کوچک است/ به جز ۳ نفر سایر ملی‌پوشان کم تجربه هستند
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها