بازدید: 10

اسمی از کسی در سخنرانی تربت جام نیاوردم/ شما نه گندم کابل را خواهید خورد و نه عدسی مجلس یازدهم را

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1926620
نماینده مردم مشهد و کلات نسبت به اظهارات دیروز جلیل رحیمی جهان آبادی در مجلس واکنش نشان داد.

اسمی از کسی در سخنرانی تربت جام نیاوردم/ شما نه گندم کابل را خواهید خورد و نه عدسی مجلس یازدهم رابه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات در صحن علنی امروز طی تذکری در پاسخ به اظهارات دیروز جدید رحیمی جهان آبادی نماینده مردم تربت جام، گفت: دیروز حرف اصلی آقای رحیمی این بود که شما چه کاره مملکت هستید که به رئیس جمهور، وزیر و حالا نمایندگان گیر می دهید.

وی ادامه داد: آقای رحیمی به من گفتند شما در تربت جام به مردم اعلام کردید که نماینده انقلابی نیستم و نامه جمع کنید تا رد صلاحیت شوم، اولا اینکه بنده و شما از رئیس جمهور و وزرا سوال می پرسیم و تذکر می دهیم، زیرا این حق قانونی ماست، اوضاع کشور هم اینگونه اکنون دچار بحران شده است و باید به وظیفه خود عمل کنیم.

کریمی قدوسی بیان کرد: اینکه بنده به تربت جام آمده ام درست است، من به دعوت ستاد یادواره شهید تراز انقلاب اولین نماینده مجلس شورای اسلامی از شهر تربت جام شهید اکبر دهقان که عکس اول شهدای مجلس است به این شهر دعوت شدم، نطق و سخنان من را هم آن ها خواستند تا بر اساس نمایندگان تراز انقلاب صحبت کنم.

نماینده مردم مشهد و کلات تأکید کرد: من تمام صحبت های آن اجلاس را در فضای مجازی منتشر کردم، اصلا نامی از هیچ شخصی در آن اجلاس نیاوردم حتی اشاره ای هم به نام نماینده آن منطقه هم نکردم بر اساس ملاک و معیار هایی که، ولی امر مسلمین حضرت امام از نمایندگان می خواهند که به وظایفشان به ویژه در نطق های خود عمل کنید، می گویم فردی در نطق مجلس گفت فروپاشی اتحادیه جماهیر شوروی را به فروپاشی جمهوری اسلامی نسبت داد و گفت کشور تکه تکه شد چرا که مردمشان گرسنه بودند در حالی که امام (ره) فروپاشی شوروی را ناشی از مقابله آن با دین می دانست.

وی اظهار کرد: بنده در آن صحبت اشاره کردم که فردی در نطق خود تلاش می کند از جریان باستانی گرایی دفاع کند، در حالی که در حکومت اسلامی چنین موضوعی نداریم و تنها باید برای اسلام خدمت کنیم لذا درباره آقای جلیل رحیمی جهان آبادی هیچ صحبتی نکردم و اصلا ایشان در کلاس کار بنده نیست.

کریمی قدوسی تأکید کرد: همه اولویت کار من را می دانند، مواضع بنده در این مدت فتنه و سران فتنه، نفوذ و سران نفوذ، فساد و سران فساد، خیانت و سران خیانت بوده و با کسانی کل کل می کنند که با سفیر انگلیس شبانه جلسه می گذارند و مورد خطاب آیت الله یزدی قرار می گیرند ما که با امثال شما کار نداریم.

نماینده مردم مشهد و کلات افزود: آیت الله یزدی رئیس جامعه مدرسین گفتند من به یک نماینده ای گفتم که در آن روز کجا بودی؟ رنگ آن نماینده پرید؛ معتقدم که به شخص نباید کاری داشت و تنها باید به وظیفه عمل کرد، خودم را هم مستحق رعایت این قوانین می دانم، آقای کدخدایی اعلام کردند به 3 دلیل نمایندگان رد صلاحیت می شوند، فساد مالی، فساد اخلاقی، مواضع شان بر علیه حاکمیت جمهوری اسلامی و آیت الله جنتی نیز در این رابطه گفتند ما به مرّ قانون عمل می کنیم بنابراین هر کس در این مجلس در سطح نظام به این تکلیف الهی عمل نمی کند انتظار نداشته باشد که ما با آن مخالفتی نکنیم.

وی تصریح کرد: هر کسی که در این مجلس و در سطح نظام به این تکلیف الهی عمل نمی کند انتظاری نداشته باشد، بنده نه به جایی وصل هستم نه به شورای نگهبان ارتباطی دارم،  نه کسی به من خبری می دهد تنها بر اساس ارزیابی و داشته های خود موضع می گیرم، آنچه را که رحیمی جهان آبادی دیروز درباره من گفت در واقع حدیث نفس خود شماست، شما همچنین ویژگی هایی دارید و از من هم تاکنون هیچ ادعایی درباره سابقه حضورم در دفاع مقدس صحبتی شده و تاکنون از کسی هم مزد و درجه ای طلب نکرده ام، اما از آقای کرم پور (جانباز جنگ تحمیلی) نماینده مردم فیروزآباد بپرسید که کریمی را چگونه دیدی و چگونه شناختی؟

کریمی قدوسی گفت: به رحیمی جهان آبادی یک وعده داده اند که اگر شما رد صلاحیت شدید ما شما را در آینده به عنوان سفیر ایران در کابل منصوب می کنیم، اما به ایشان با اساس این ویژگی ها می گویم شما نه گندم کابل را خواهید خورد و نه عدسی مجلس یازدهم را.

انتهای پیام /


اسمی از کسی در سخنرانی تربت جام نیاوردم/ شما نه گندم کابل را خواهید خورد و نه عدسی مجلس یازدهم را
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها