بازدید: 20

حوزه کودک در همه بخش‌های کشور مظلوم است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1926617
عوامل «محله گل و بلبل» در نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

حوزه کودک در همه بخش های کشور مظلوم استبه گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، مسلم آقا جانزاده تهیه کننده «محله گل و بلبل» گفت: در سومین سری و آخرین قسمت از «محله گل و بلبل»  سعی کردیم اتفاق خوبی برای کودکان رقم بزنیم و در حدود پنج سال مشغول این کار هستیم.

وی افزود:در هر فصل از فضای کار از لحاظ مختلف مثل بازیگران، دکور و متن تغییراتی داشتیم و وظیفه ما این بود که کار در سطح عالی ارائه بدهیم.

 تهیه کننده «محله گل و بلبل» ادامه داد:حوزه کودک در همه بخش های کشور مظلوم است و مدافع ندارد از این رو از خبرنگاران می خواهم صدای بچه ها باشند.

آقا جانزاده گفت:دوست داریم گروه های مختلف دیگر هم در این حوزه فعالیت کنند و کار های فاخر را شاهد باشیم.

وی افزود:هر کدام از هنرمندانی که در «محله گل و بلبل» حضور دارند از بهترین های این حرفه هستند و تلاش ما این است که نشان بدهیم کار کودک جدی است و اگر ما کار را جدی بگیریم خانواده ها و مخاطبان هم کار را جدی می گیرند.

تهیه کننده «محله گل  و بلبل» ادامه داد:در حوزه اسباب بازی، سینما، کتاب، بازی های فکری ضعیف هستیم.

داریوش فرضیایی گفت:سال ۸۲در میدان نقش جهان اصفهان جمعیت بسیاری دور ما جمع شده بودند یکی از کارگردان مطرح که آنجا بود به من گفتند از این جمعیت  می توانی استفاده کنی اما با گذشت ۱۵ سال خیلی بیشتر از اندوخته های مالی، من از لحاظ معنوی درحوزه کودک ارتباط خوب گرفتم.

وی ادامه داد:عمو پورنگ ساخته و پتانسیل یک گروه است و این تیم زحمت کشیده است و مخاطبیان در این سال ها رضایت داشتند.

فرضیایی ادامه داد:به عنوان کسی که در این سال ها کار کودک کرده ام با حضور در گروه گل و بلبل در کنار بازیگران دیگر خیلی تجربه داشتم و از همه اهالی رسانه می خواهم کودکان را دریابید ما را دریابید.

نعیمه نظام دوست در نقش مامان نیاز گفت: این دومین بار بود که در واحد ۱۶۲ حضور پیدا کردم و سری قبل هم مخاطبان پیگیر برنامه «محله گل و بلبل» بودند و در این سال ها این نقش برای من ماندگار شد.

وی افزود:مردم و بچه ها من را با این نقش شناختند حتی زمانی که قسمت آخر را ضبط کردیم و من لباس خود را جمع می کردم گریه کردم که مامان نیاز دیگه تمام می شود چرا که برای من سخت بود.

نظام دوست ادامه داد:این گروه برای من یک خانواده است و همه بچه ها فکر می کنند که من مادر واقعی عمو پورنگ هستم از این رو  از همه مدیران می خواهم که از کار کودک حمایت کنند.

در حال تکمیل...


حوزه کودک در همه بخش‌های کشور مظلوم است
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها