بازدید: 15

تاثیر نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید بر مسائل اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی/ افزایش قدرت خرید مردم با رونق تولید

نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به تاثیر نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید بر مسائل اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی گفت: اینگونه نمایشگاه ها موجب افزایش قدرت خرید مردم و رونق تولید در کشور می شود.

گروه اقتصادی: نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به تاثیر نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید بر مسائل اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی گفت: اینگونه نمایشگاه ها موجب افزایش قدرت خرید مردم و رونق تولید در کشور می شود.

تاثیر نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید بر مسائل اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی/ افزایش قدرت خرید مردم با رونق تولید

عباس پاپی زاده نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت از 27 تیر ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است، گفت: با توجه به دغدغه ها و مسائل اقتصادی کشور، یکی از اولویت های اصلی، رفع مشکل اقتصادی و معیشتی مردم با تکیه بر تولید داخل است.

وی گردش مالی، درآمد و اشتغال برای جوانان و افراد جویای کار را از مزایای تولید داخل دانست و اظهار داشت: با تولید، چرخ اقتصاد می چرخد و موجب رونق واقعی در جامعه می شود.

نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به مشکلات اجتماعی و بیکاری در یک جامعه و خطرات ناشی از آن تصریح کرد: حمایت از تولید داخلی علاوه بر تاثیر مثبت در اقتصاد و معیشت مردم، در سایر حوزه ها مثل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... هم تاثیر گذار است.

پاپی زاده با بیان اینکه کشورهای پیشرفته دنیا برای تدوین سیاست توسعه بر روی 2 موضوع مهم سرمایه گذاری کردند، افزود: تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص از طریق توسعه آموزش و حمایت از تولید داخل و تشویق مردم به استفاده از کالاهای ساخت داخل و خدمات داخلی.

وی در همین زمینه به موضوع فرهنگ سازی اشاره کرد و افزود: برگزاری نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید گام موثر و مفید برای رونق تولید، ایجاد فضای مناسب برای معرفی و تبلیغ کالاهای داخلی است.

نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد: نمایشگاهی که این روزها توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در محل نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است، قطعا باعث بهبود بازار داخلی و رونق تولید می شود و تاثیر آن بر افزایش قدرت خرید مردم، درآمد اقتصادی و رفاه جامعه خواهد شد.

نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید از روز 27 تیر توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در محل نمایشگاه های بین المللی تهران کار خود را آغاز کرد و امروز 30 تیر به کار خود پایان می دهد.


تاثیر نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید بر مسائل اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی/ افزایش قدرت خرید مردم با رونق تولید
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها