بازدید: 17

مذاکره دوباره با آمریکا با منافع ملی‌مان در تضاد است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1923813
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ما با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم چون مذاکره با منافع ملی و امنیت ما در تضاد است.

مذاکره با منافع ملی و امنیت ما در تضاد استمحمدجواد جمالی عضو  کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره برخی اظهارات مبنی بر احتمال مذاکره ایران و آمریکا، گفت: همانطور که می دانید سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران تحت تدابیر مقام معظم رهبری تعیین شده است و همانطور هم که ایشان اعلام کردند ما در این شرایط مذاکره ای با آمریکا نداریم.

وی ادامه داد: این شعاری هم که آمریکایی ها برای مذاکره با ایران سر دادند، برای رسیدن به یک نتیجه منطقی نیست، بلکه آنها مذاکره را به عنوان روشی در جهت فشار به جمهوری اسلامی ایران پیگیری می کنند.

بیشتر بخوانید: مذاکره مجدد با دولت آمریکا حماقت سیاسی است

جمالی تصریح کرد: خوشبختانه در کشور ما همه گروه ها سیاسی و جناح های مختلف بر این عقیده هستند که در شرایط تهدید، تحریم، ارعاب و فشار مذاکره در اصل نوعی تحقیر است  و به هیچ وجه مصلحت، عزت و حکمت ما را در بر ندارد، بنابراین ما در حال حاضر و با شرایطی که ترامپ به وجود آورده به هیچ وجه مذاکره نخواهیم کرد.

عضو  کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان تصریح کرد: ما مذاکره نمی کنیم چون مذاکره با منافع ملی و امنیت ما در تضاد است.

انتهای پیام/


مذاکره دوباره با آمریکا با منافع ملی‌مان در تضاد است
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها