بازدید: 7

درخشش بانوان در بخش انفرادی/ شاگردان هروی توقعات را برآورده نکردند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1922936
رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا در بخش انفرادی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، شانزدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در ازبکستان برگزار شد و در پایان تیم کاراته بانوان عملکرد درخشانی از خود به جا گذاشت و شاگردان هروی بسیار ضعیف تر از حد تصور ظاهر شدند.

برای تیم بانوان ایران طراوت خاکسار در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم با درخشش خیره کننده خود به مدال طلا رسید و حمیده عباسعلی هم در به اضافه ۶۸ کیلوگرم با شایستگی قهرمان شد. رزیتا علیپور هم در منهای ۶۱ کیلوگرم به مدال نقره دست یافت. سارا بهمنیار و زهرا یاوری هم به مدال نرسیدند.

شاگردان موسوی در مجموع عملکرد بسیار درخشانی در بخش انفرادی داشتند و از مجموع ۵ کاراته کا، ۳ نفر فینالیست شده و دو طلا و یک نقره به دست آوردند. 

اما در بخش مردان امیر مهدی زاده که در جدول مسابقات قرار داده نشد تا از همان روز نخست کاراته ایران دچار حاشیه شود. ذبیح الله پورشیب در منهای ۸۴ کیلوگرم نمایش بی نظیری داشت و قهرمان شد. بهمن عسگری در منهای ۷۵ کیلوگرم و سجاد گنج زاده هم در سنگین وزن به مدال برنز دست یافتند.

شاگردان هروی که در سال های گذشته در رقابت های بین المللی عملکرد فوق العاده ای از خود نشان داده بودند در رقابت های قهرمانی آسیا بسیار ضعیف بودند و شاید اگر درخشش پورشیب نبود، یکی از ضعیفترین نتایج چند سال اخیر مردان در بخش انفرادی کسب می شد.

همچنین کاتای تیمی بانوان به مدال تقره و کاتای تیمی مردان هم به مدال برنز رسیدند و فاطمه صادقی هم در کاتای انفرادی به مدال برنز دست یافت.

انتهای پیام/


درخشش بانوان در بخش انفرادی/ شاگردان هروی توقعات را برآورده نکردند
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها