بازدید: 6

نیکفر: فشار‌های زیاد منجر به استعفای سلطان حسینی شد/ با مبلغی کمتر از ۹۰۰ هزار دلار با کی روش قرارداد بستیم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1922932
رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان گفت: سلطان حسینی به علت فشارهای زیاد از سمت خود در هیئت مدیره استعفا کرد.

منوچهر نیکفر رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره استعفای سلطان حسینی از هیئت مدیره این باشگاه اظهار کرد: نامه استعفای سلطان حسینی را دریافت کردیم و این موضوع را در جلسه هیئت مدیره در روز های اخبر بررسی می کنیم. سلطان حسینی دلیل خاصی برای استعفایش مطرح نکرده است، اما شاید فشار زیادی که بر روی او بود یکی از دلایل کناره گیری اش باشد.

او درباره وضعیت نقل و انتقالات باشگاه سپاهان گفت: تا این لحظه بازیکنان مدنظر قلعه نویی را جذب کردیم و جذب بازیکنان جدید به وضعیت تیم در اردوی ترکیه و عملکرد بازیکنان بستگی دارد.

نیکفر درباره اینکه باشگاه سپاهان رقمی بیش از ۹۰۰ هزار دلار به کی روش استنلی داده که او با این تیم به توافق نهایی دست یافته است، گفت: برخی از مبالغ اعلام شده عرف نیست و جوسازی رسانه هاست و ما با مبلغی کمتر از ۹۰۰ هزار دلار با کی روش استنلی به توافق نهایی رسیدیم. همچنین ما تا آخرین لحظه بر سر مسائل مالی با کی روش جر و بحث کردیم و اگر با این بازیکن به توافق نمی رسیدیم گزینه بعدی مان آماده بود تا با او قرارداد ببندیم.

قرارداد های ما شفاف و روشن است

رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان درباره آپشن هایی در قرارداد بازیکنان وجود دارد و حتی گفته می شود غیر از مبلغ قرارداد رسمی به بازیکنان ماشین و وسایل دیگری داده می شود اظهار کرد: آپشن هایی که در قرارداد ها وجود دارند در دنیای فوتبال عرف هستند و به ازای گلی که می زنند مبلغی را دریافت می کنند. البته یکسری از باشگاه ها هستند که به بازیکنان خود ماشین و وسایل دیگری می دهند، اما ما از این نوع قرارداد ها نداریم چرا که ما زیر نظر شرکت فولاد مبارکه اصفهان فعالیت می کنیم و صورت حساب های مالی مان باید شفاف باشد. ما طبق سازمان لیگ بدهی به بازیکنان خود نداریم و تنها باشگاهی هستیم که در فیفا پرونده ای نداریم. حساب و کتاب ما روشن است و هر پولی به بازیکنان می دهیم در قرارداد ها ثبت می کنیم. البته ۲۰ درصد باقی مانده مبلغ قرارداد ها را قبل از شروع لیگ برتر به اعضای تیم پرداخت می کنیم.

برگزاری اردوی خارجی درخواست سرمربی تیم بود

او درباره اعتراض برخی از تیم ها بابت برگزاری اردوی خارجی از سوی چند تیم اظهار کرد: به هر حال برگزاری اردوی خارجی با درخواست سرمربی تیم صورت گرفته است تا نقاط ضعف و قوت تیم در این اردو و بازی های دوستانه با تیم های خارجی شناسایی کنند. به هر حال اعضای هیئت مدیره با درخواست قلعه نویی موافقت کرد و اردوی خارجی در ترکیه برگزار شد.

نیکفر درباره وضعیت ورزشگاه نقش جهان برای برگزاری بازی های لیگ برتر خاطر نشان کرد: ورزشگاه نقش جهان در اختیار سازمان توسعه ورزشگاه ها هست و مسئولان قول دادند تا شروع مسابقات مسائل جزیی این ورزشگاه را حل کنند تا مشکلی برای برگزاری بازی ها نداشته باشد.

بیشتر بخوانید:

قلعه نویی: مربیان و بازیکنان به خاطر تعویق بازی ها بلاتکلیف هستند/برای استفاده از جوانان قانون ۴ تعویض را بگذارند

تابش: کی روش استنلی پنجشنبه به اردوی تیم اضافه می شود

تمدید قرارداد هافبک مجارستانی تیم فوتبال سپاهان با این تیم

انتهای پیام/ 


نیکفر: فشار‌های زیاد منجر به استعفای سلطان حسینی شد/ با مبلغی کمتر از ۹۰۰ هزار دلار با کی روش قرارداد بستیم
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها