بازدید: 30

ماجرای ربودن دروغین جوانی که نمی‌خواست ازدواج کند

منبع : فرارو کد خبر: 1921340
این جوان درباره دلیل ارسال پیامک برای عروس گفت: چند روز قبل از مراسم عقد موضوع را با یکی از دوستانم در میان گذاشتم و او پیشنهاد اجرای این نقشه را به من داد و تصمیم گرفتم پس از اس‌ام‌اس به عروس گوشی را خاموش کنم و به ویلای دوستم در شمال بروم تا آب‌ها از آسیاب بیفتد و مراسم به‌هم بخورد و وقتی برگشتم فکری برای ماجرا بکنم.

پرونده آدم ربایی پسری که برای فرار از ازدواج ناخواسته ماجرای ربوده شدن خود را مطرح کرده بود، با افشای واقعیت مختومه شد.

به گزارش شرق، زن و مردی میان سال هفته گذشته با مراجعه به پلیس آگاهی تهران از ربوده شدن پسر جوانشان در روز عقدش خبر دادند و گفتند: او در کشور آلمان کار و زندگی می کند و برای برگزاری مراسم ازدواجش به ایران آمده بود، اما امروز که از خانه بیرون رفت، فهمیدیم که ربوده شده است.

با شروع تحقیقات مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران که به طور تخصصی به جرم آدم ربایی رسیدگی می کنند، مشخص شد پسر جوان صبح روز حادثه که روز عقد و عروسی اش بود، برای گل زدن ماشین از خانه خارج شده. پس از آن نیز قرار بود دنبال عروس به آرایشگاه برود و بعد با هم به میهمانان بپیوندند تا باقی مراسم برگزار شود، اما داماد ساعتی پس از تأخیر به موبایل عروس پیامک داد: «مهمانی کنسل شده، من را دزدیده اند و اگر می خواهید من را آزاد کنند باید ۵ هزار یورو بدهید».

این در حالی بود که پس از این پیامک تلفن همراه داماد از دسترس خارج شد. تحقیقات برای به دست آوردن سرنخی از افرادی که این جوان را ربوده بودند عملا بی نتیجه ماند تا اینکه پسر جوان سه روز بعد به خانه بازگشت و سپس به اداره آگاهی مراجعه کرد و مدعی شد آدم ربایان او را اشتباه دزدیده بودند و وقتی فهمیدند خانواده او توان پرداخت مبلغ موردنظر آن ها را ندارند او را رها کردند. در پی این اظهارات مرد جوان تحقیقات وارد مرحله ای تازه شد، اما پسر جوان در توضیح ماجرا برای پلیس دچار ضدونقیض گویی شد. به همین دلیل مأموران اداره آگاهی تصمیم به انجام تحقیقات دقیق تر گرفتند و در نهایت داماد دست از تعریف ماجرای آدم ربایی برداشت و گفت: من ربوده نشده بودم، چون نمی خواستم با آن دختر ازدواج کنم به خانواده ام آن طور گفتم. من اصلا قصد ازدواج نداشتم، اما به اصرار مادرم مجبور به این کار شدم.

این پسر جوان در ادامه اعترافاتش گفت: من در آلمان کار و زندگی می کنم و هروقت که به خانواده ام در ایران زنگ می زدم، مادرم سؤال می کرد که کی ازدواج می کنم. مادرم چندوقت پیش به خاطر بیماری قلبی در بیمارستان بستری شد و هربار که برای پرسیدن حالش به او زنگ می زدم، می گفت: آخر من می میرم و عروسی تو را نمی بینم.

این پسر ادامه داد: مادرم هرجا که می رفت عکس من را به خانواده ها نشان می داد و عکس دختر خانواده را هم برای من می فرستاد تا بلکه من ازدواج کنم. این بار که به ایران آمدم، اصرار های مادرم بیش از پیش شده بود تا جایی که من در برابر اصرار های او تسلیم شدم و چند مراسم خواستگاری رفتیم، اما هربار به بهانه و ایرادی از پیش رفتن ماجرا جلوگیری می کردم تا اینکه آخرین بار ماجرا خیلی جدی شد و حتی قرار عقد و مراسم را هم گذاشتند و در نهایت کار به روز عقد کشید.

این جوان درباره دلیل ارسال پیامک برای عروس گفت: چند روز قبل از مراسم عقد موضوع را با یکی از دوستانم در میان گذاشتم و او پیشنهاد اجرای این نقشه را به من داد و تصمیم گرفتم پس از اس ام اس به عروس گوشی را خاموش کنم و به ویلای دوستم در شمال بروم تا آب ها از آسیاب بیفتد و مراسم به هم بخورد و وقتی برگشتم فکری برای ماجرا بکنم.

در پی اعترافات دامادی که خبر ربوده شدنش مراسم عروسی را به هم زده بود، پرونده این آدم ربایی مختومه شد.


ماجرای ربودن دروغین جوانی که نمی‌خواست ازدواج کند
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
 • ماجرای ربودن دروغین جوانی که نمی‌خواست ازدواج کند


  پرونده آدم‌ربایی پسری که برای فرار از ازدواج ناخواسته ماجرای ربوده‌شدن خود را مطرح کرده بود، با افشای واقعیت مختومه شد.
 • ماجرای ربودن دروغین جوانی که نمی‌خواست ازدواج کند


  این جوان درباره دلیل ارسال پیامک برای عروس گفت: چند روز قبل از مراسم عقد موضوع را با یکی از دوستانم در میان گذاشتم و او پیشنهاد اجرای این نقشه را به من داد و تصمیم گرفتم پس از اس‌ام‌اس به عروس گوشی را خاموش کنم و به ویلای دوستم در شمال بروم تا آب‌ها
 • سردار جوانی: ائتلاف آمریکا علیه داعش، یک اتئلاف دروغین بود


  مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: فروپاشی گروهک تکفیری- تروریستی داعش که یک پشتوانه بسیار قوی را داشت، را می توان فروریختن یک جبهه گسترده و توانمند غربی، عبری و عربی دانست.
 • ربودن دختر جوان به قصد ازدواج!


  دختر جوان درباره ماجرایی که برایش اتفاق افتاده بود، گفت: من کامران را که مهندس است و چند اختراع ثبت‌شده دارد، چهار سال پیش در شرکتم استخدام کردم و بعد از آن به‌خاطر مسائل کاری چند سفر داخلی و خارجی با هم رفتیم و حتی یک سفر شیراز که رفته بودیم، او اجا
 • جوانی با ظاهری متفاوت که می خواست مدافع حرم شود + فیلم


  در ویدیویی، حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جوانی می گوید که با ظاهری متفاوت می خواست مدافع حرم شود.
 • ربودن خانم مدیرعامل برای ازدواج


  به گزارش خبرنگار ما، مردان زیادی هستند وقتی با جواب رد پیشنهاد ازدواج دختر مورد علاقه‌شان روبه‌رو می‌شوند برای رسیدن به خواسته‌شان نقشه آزار و اذیت یا آدم‌ربایی طراحی و اجرا می‌کنند، اما این افراد خیلی زود از سوی مأموران دستگیر و به جای رفتن به سرسفر
 • ربودن خانم مهندس برای ازدواج!


  دانشجوی مشروطی بعد از شنیدن پاسخ منفی از دختر مورد علاقه‌اش به انتقام‌گیری عجیبی دست زد. او خانم مهندس ۳۷ ساله را ربود و با انتقال به اطراف شهر تا حد مرگ او را کتک زد.
 • ربودن خانم مهندس برای ازدواج!


  دانشجوی مشروطی بعد از شنیدن پاسخ منفی از دختر مورد علاقه‌اش به انتقام‌گیری عجیبی دست زد. او خانم مهندس 37 ساله را ربود و با انتقال به اطراف شهر تا حد مرگ او را کتک زد.
 • ربودن خانم مهندس برای ازدواج!


  دانشجوی مشروطی بعد از شنیدن پاسخ منفی از دختر مورد علاقه‌اش به انتقام‌گیری عجیبی دست زد. او خانم مهندس ۳۷ ساله را ربود و با انتقال به اطراف شهر تا حد مرگ او را کتک زد.
 • ماجرای کلاهبرداری با استشهادیه دروغین!


 • جوانی که می‌خواست جایگزین سعید معروف شود سر از بازداشتگاه درآورد


  من ورزشکارم برای خودم شأن و شخصیت دارم. آرزو‌های بزرگی در سر داشتم، اما همه‌اش نابود شد. در یکی از تیم‌های معروف والیبال تهران بازی می‌کنم و دلم می‌خواهد مثل سعید معروف روزی کاپیتان تیم ملی والیبال شوم. من او را الگوی خودم قرار دادم.
 • بازداشت جوانی که می‌خواست با راکت ضدتانک به کاخ سفید حمله کند


  جوان ۲۱ ساله‌ای که قصد حمله با مواد منفجره به کاخ سفید و برخی ساختمان‌های دولت فدرال آمریکا را داشت دستگیر شد.
 • ماجرای ربودن مرد ثروتمند


 • ماجرای ربودن مرد ثروتمند


  مرد جوانی که به اتهام ربودن مرد ثروتمند و انتقالش به مرکز ترک اعتیاد دستگیرشده است صبح دیروز به اتهام آدم‌ربایی در شعبه دهم دادگاه کیفری تهران پای میز محاکمه ایستاد.
 • ماجرای آدم ربایی دروغین دختر دانشجو چه بود؟


  دختر جوان که از خانه فرار کرده بود برای بازگشت نزد خانواده‌اش مجبور به طـــــــــــراحی یک سناریوی آدم ربایی دروغین شد.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها