بازدید: 30

حمله زن قانون‌شکن به پلیس راهنمایی‌ورانندگی! +فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1921217
زن هندوستانی و همسرش که به علت نداشتن کلاه ایمنی، اسکوتر آنها توسط پلیس راهنمایی‌ورانندگی متوقف شده بود به مامور پلیس حمله‌ور شد.

حمله زن قانون شکن به پلیس رانندگی! + فیلم/// به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است حمله زن جوان هندوستانی به یک مامور پلیس را به تصویر می کشد. این زن و همسرش که به علت نداشتن کلاه ایمنی اسکوتر آن ها توسط پلیس متوقف شده بود به یکی از ماموران حمله ور شد.

در ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است نشان می دهد این زن پس از پیاده شدن از اسکوتر با مشت چند ضربه به دست مامور وارد می کند. در این ویدئو مشاهده می شود در حالی که پلیس راهنمایی ورانندگی با جدیت قصد اعمال قانون و توقیف اسکوتر این زن و همسرش را دارد، او با حمله فیزیکی و هل دادن مامور تلاش می کند از این کار جلوگیری کند. این زن قصد داشت با ایجاد مزاحمت برای مامور پلیس زمینه فرار خود و همسرش را فراهم کند که موفق به این کار شد. 

بنا به اعلام پلیس هند این زوج سه شنبه شب توسط پلیس دستگیر شدند. بنا به گزارش پلیس این زوج به دلیل مصرف مشروبات الکلی در هنگام رانندگی حالت عادی نداشتند. قرار است این زوج به زودی روانه دادگاه شوند.

گفتنی است؛ این حادثه در ساعت ۶.۳۰ دقیقه روز سه شنبه و در یکی از خیابان های منطقه «مایاپوری» هند رخ داد.

انتهای پیام/

اقدام عجیب راننده و سرنشین متخلف در خیابان!

حمله زن قانون‌شکن به پلیس راهنمایی‌ورانندگی! +فیلم
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها