بازدید: 16

درخواست جمعیت الوفاق بحرین برای بررسی مدارک مستند الجزیره درباره خیانت‌های رژیم منامه

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1920807
جمعیت الوفاق ملی بحرین خواستار بررسی مدارک ارائه شده در مستند شبکه قطری الجزیره درباره خیانت‌های رژیم منامه علیه ملت این کشور شد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روزنامه الشرق، جمعیت وفاق ملی بحرین در واکنش به پخش مستند افشاگرانه «آنچه پنهان است بزرگتر است» شبکه الجزیره ضمن اعلام اینکه رژیم حاکم این کشور خائن است خواستار بررسی بین المللی مدارک ارائه شده در این مستند شد.

اعلام کرد این فیلم درباره رفتار و رویکرد رژیم با مخالفان است. این فیلم اطلاعات و تصمیمات بسیار خطرناکی درباره تروریسم و ایجاد بی ثباتی در داخل کشور را فاش کرد. این اطلاعات از زبان یک مقام بسیار عالی رتبه و دیگر مقامات بحرینی مطرح شده است و تمام موارد مطرح شده با صدا، تصویر، تاریخ ها و اتفاقات ثبت شده است.

جمعیت وفاق ملی افزود: هر آنچه در این فیلم در ارتباط با تروریسم و تضعیف صلح داخلی ارائه شد و اطلاعات ساختگی (رژیم) علیه جنبش های مردمی که هدف از آن جذب نیرو های خارجی برای سرکوب تجمعات مسالمت آمیز در میدان اللولوه بود و نیز اطلاعات در خصوص هماهنگی با گروه های تروریستی جهانی، از طریق مراکز ذی صلاح بین المللی و داخلی ارائه گردیده است.

این گروه در ادامه از ناظران داخلی و خارجی خواست به اطلاعات و شواهد و مدارک مطرح شده در این فیلم که بیانگر خیانت نظام حاکم به کشور و نیز همکاری و همگرایی با گروه های تروریستی بسیار خطرناک است، به طور جدی و مسئولانه توجه کنند.

جمعیت الوفاق ملی در ادامه راه حل برون رفت از بحران کشور را تثبیت اوضاع داخلی، تشکیل یک دولت فراگیر با حضور همه احزاب و گروهها، توقف طرح های دیوانه وار فرقه ای و امنیتی و حرکت در مسیر مشارکت سیاسی واقعی دانست.

این جنبش در ادامه بر لزوم انجام تحقیقات جدی، عادلانه و مستقل درباره اطلاعات و شواهد مطرح شده در فیلم (شبکه الجزیره) که در واقع خیانت به کشور و همسویی با گروه های تروریستی بسیار خطرناک است، تاکید کرد.

جمعیت وفاق ملی افزود: این اقدامات در سال های گذشته در رفتار ظاهری (رژیم) عیان و آشکار بود، اما وقتی کار های نظام به صورت شفاف و علنی فاش می شود، برای حفظ صلح و امنیت داخلی، منطقه ای و بین المللی نمی توان به آن بی توجه بود و این اقدامات باید مورد توجه قرار گیرد.

جمعیت وفاق ملی بحرین تاکید کرد تمام اقداماتی که عملا علیه مخالفان صورت گرفته و می گیرد هسمو و هماهنگ با آن است.

این گروه در ادامه اشاره کرد نظام در تکذیب و انکار آنچه در برنامه شبکه الجزیره مطرح گردید، شکست خورده است واین شواهد و مدارک خطرناک و حساس باید با جدیت بالایی بررسی شوند.

جمعیت وفاق ملی بحرین تاکید کرد این شواهد و مدارک پرونده های زیادی از جمله فرقه گرایی، نشست فراگیر، صلح داخلی، مسایل امنیتی و دولت قانونی را گشوده است که نیازمند به ارائه راه حل های فوری هستند.

این جنبش با تاکید بر وطن پرستی جنبش های مردمی در بحرین، افزود: همه این اقدامات شیطنت آمیز دروغ و ساختگی است و آنچه درباره اعمال خشونت، فرقه گرایی و ارتباط با خارج جنبش های مردمی مطرح است، اتهام دروغ و بی اساس است و دستگاه ها، سازمان ها و افراد در مقابل پول اقدام به بدنام و مخدوش کردن این جنبش ها می کنند و برخی مزدوران در داخل و خارج کشور به خاطر پول به تلاش های خود برای مخدوش کردن چهره جنبش های مردمی ادامه می دهند.

جمعیت الوفاق مالی با تاکید برخورداری از مداخله این گروه در اختلاف های منطقه خلیج (فارس) یادآور شد، اما آنچه پخش شد اطلاعات، نقشه ها، هسته ها (تروریستی) و تروریسم را فاش کرد در وهله اول کشور، ثبات و امنیت و همزیستی فرزندان آن را هدف قرارمی دهد و این کار با حمله به اعضا، نهاد ها، فعالیت ها و تحرکات ملی و مسالمت آمیز مخالفان صورت می گیرد و این در حالی است که مخالفان خواهان حفظ ثبات، امنیت و ایمنی کشور و ساکنان آن هستند.

انتهای پیام/


درخواست جمعیت الوفاق بحرین برای بررسی مدارک مستند الجزیره درباره خیانت‌های رژیم منامه
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها