بازدید: 22

توضیحات مدیرعامل مترو درباره علت عبور آب از ایستگاه مترو هروی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1920464
امام گفت: عبور آب های زیر زمینی باید به گونه‌ای باشد که به تاسیسات آسیبی نرساند و به ایستگاه‌های پمپاژ هدایت شود.

علت عبور آب از ایستگاه هرویعلی امام مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) در گفت و گو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به سوالی مبنی بر عبور آب از ایستگاه هروری اظهار کرد: تونل های ما در عمق هایی که حفاری می شوند در قسمت هایی از شهر با آب های زیر زمینی برخورد می کنند و معمولا در نقاطی از مسیر در محل ایستگاه ها، ایستگاه های پمپاژی داریم که آب ها به آنجا هدایت می شوند.

مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) افزود: آب هایی که نفوذ می کنند، آنجا جمع آوری می شوند و از طریق پمپاژ به بیرون هدایت خواهند شد.

وی تصریح کرد: سمت ایستگاه قائم در خط ۳ مترو تهران، نشتی آب زیادی وجود دارد، همچنین در جا هایی دیگر از خط هم امکان وجود آب هست.

بیشتر بخوانید: آخرین جزئیات ورودی شمالی ایستگاه میرزای شیرازی

امام بیان کرد: این عبور آب باید به گونه ای باشد که به تاسیسات آسیبی نرساند و به ایستگاه های پمپاژ هدایت شود.

مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) در پاسخ به این سوال که آیا حرکت آب در خطوط خطری ندارد، افزود: در حال حاضر مشکلی ایجاد نکرده و باید سیستم ما کار خود را درست انجام دهد.

امام ادامه داد: در جا هایی ممکن است عملیات ترمیمی داشته باشیم و خود سیستم زهکشی نواقصی داشته باشد که در خط های قبلی از این جهات نواقصی داریم، که در حال برطرف کردن آن ها هستیم تا ضریب اطمینان کارهایمان بیشتر شود.

گفتنی است؛ مسیر خط ۳ متروی تهران از بزرگراه آزادگان (جنوب غرب تهران) تا منطقه ازگل و نیاوران (شمال شرق تهران) به طول حدود ۳۷ کیلومتر با ۲۸ ایستگاه است که کلیه ایستگاه های آن زیرزمینی است. همچنین؛ در حال حاضر ۲۴ ایستگاه از خط ۳ به بهره برداری رسیده است.

انتهای پیام/


توضیحات مدیرعامل مترو درباره علت عبور آب از ایستگاه مترو هروی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها