بازدید: 57

نظر مردم درباره اخبار زندگی شخصی افراد مشهور چیست؟

منبع : فرارو کد خبر: 1920028
نتایج یکی دیگر از نظرسنجی‌های ایسپا نشان می‌دهد ۴۲.۳ درصد مردم به میزان کم و خیلی کم دنبال‌کننده اخبار زندگی افراد مشهور (سیاستمداران، هنرمندان و ورزشکاران) هستند.

نتایج یکی از نظرسنجی های ایسپا نشان می دهد ۸۲.۲ درصد مردم موافق انتشار اخبار و تصاویر زندگی شخصی هنرمندان و افراد مشهور در شبکه های اجتماعی مجازی و رسانه های عمومی نیستند.

به گزارش ایسنا، براساس نتایج نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) که در روز های ۱۷ و ۱۸ تیر ۹۸ به صورت تلفنی با جامعه آماری شهروندان کل کشور (اعم از شهر و روستا) انجام شده است نشان می دهد ۸۲.۲ درصد مردم موافق انتشار اخبار و تصاویر زندگی شخصی هنرمندان و افراد مشهور در شبکه های اجتماعی مجازی و رسانه های عمومی نیستند و ۱۵.۸ درصد پاسخگویان موافق این امر هستند.

نتایج یکی دیگر از نظرسنجی های ایسپا نشان می دهد ۴۲.۳ درصد مردم به میزان کم و خیلی کم دنبال کننده اخبار زندگی افراد مشهور (سیاستمداران، هنرمندان و ورزشکاران) هستند.

نتایج این نظرسنجی که در آن از پاسخگویان پرسیده شد: «شما اخبار زندگی افراد مشهور (سیاستمداران، هنرمندان و ورزشکاران) را تا چه اندازه دنبال می کنید؟» نشان می دهد ۳۶.۷ درصد مردم اعلام کرده اند که اصلا اخبار مربوط به زندگی افراد مشهور را دنبال نمی کنند.

این نظرسنجی که در روز های ۱۷ و ۱۸ تیرماه ۹۸ به صورت تلفنی و با جامعه اماری شهروندان کل کشور (اعم از شهر و روستا) انجام شده نشان می دهد ۸.۸ درصد شرکت کنندگان به میزان زیاد و خیلی زیاد و ۱۲.۱ درصد تا حدودی اخبار مربوط به زندگی افراد مشهور را دنبال می کنند.


نظر مردم درباره اخبار زندگی شخصی افراد مشهور چیست؟
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها