بازدید: 57

دانلود قسمت 12 سال‌های دور از خانه + دانلود قسمت دوازدهم

منبع : فرارو کد خبر: 1919994
قسمت ۱۲ سریال «سال‌های دور از خانه» اسپین‌ آف سریال کمدی «شاهگوش» به کارگردانی مجید صالحی و تهیه‌ کنندگی محمد حسین قاسمی توزیع شد.
دانلود قسمت 12 سال های دور از خانه + دانلود قسمت دوازدهم
قسمت دوازدهم سریال «سال های دور از خانه» اسپین آف سریال کمدی «شاهگوش» به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی توزیع شد.
 
"برای خرید حلال و دانلود قانونی قسمت 12 سریال سالهای دور از خانه با حجم نیم بها اینجا کلیک کنید"
 
در قسمت قبل دیدیم که اهالی عمارت به همراه خنجری و پسر خاله اش سعی کردند نقشه ای که برای عقاب یزید کشیده اند را عملی کنند تا یزید از کلافگی و دل تنگی برای عقابش بیرون بیاید اما همانطور که پیش بینی می شد نقشه به درستی پیش نمی رود و طغیان ویلوچی ها و کار های جنون آمیزشان نقشه را به هم می زند و عقاب تقلبی پر کشید و فرار کرد.
 
همچنین دیدیم که یزید بخشی از نگرانی های خانم طالبی را جبران کرد البته نه به شیوه ی دلخواه خانم طالبی. او از خنجری و ویلوچی ها خوشش آمده و خوردن نان و ماست ویلوچ حسابی به او ساخته و بزن برقص با آن ها سر حالش آورده بود؛ و از همه مهم تر فتانه دختر خاله ی زهره. یزید عاشق فتانه شده است و مانع خانم طالبی می شود که آن ها را از عمارت بیرون کند.
 
سال های دور از خانه در این قسمت هم به روال قسمت های گذشته به پر حرفی های خنجری و پسر خاله اش، بزن و برقص و بزن و بکوب ویلوچی ها می گذرد.

سکانس ها یکی پس از دیگری به واقع همین هستند. خنجری و ظفر علی که روبروی هم قرار می گیرند و حرف های تکراری می زنند. ویلوچی ها که دنبال هم می کنند و همه چیز را خراب می کنند و بهانه ای که به هر نحو پیدا می شود تا خنجری و ظفر علی بخوانند و بقیه برقصند.

دانلود قسمت 12 سال‌های دور از خانه + دانلود قسمت دوازدهم
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها