بازدید: 35

جزئیات برگزاری آزمون عملی رشته‌های علوم ورزشی اعلام شد

منبع : صراط نیوز کد خبر: 1918194
سازمان ‌سنجش آموزش ‌كشور، نحوه توزيع كارت، تعيين زمان و محل برگزاری آزمون عملی رشته‌ های تحصيلی علوم ورزشی و آموزش تربيت بدنی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در آزمون سراسري سال 1398 را اعلام کرد.
صراط:

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نحوه توزیع کارت، تعیین زمان و محل برگزاری آزمون عملی رشته های تحصیلی علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در آزمون سراسری سال 1398 منتشر شد.

براساس این اطلاعیه، پذیرش دانشجو برای رشته علوم ورزشی در سال 1398 بصورت متمرکز خواهد بود و نتایج نهایی آن همراه باسایر رشته های متمرکز در شهریور اعلام می شود.

آزمون عملی تربیت بدنی منحصراً از داوطلبان گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی و علوم تجربی که در جلسه آزمون روزهای پنجشنبه 13 تیر و جمعه مورخ 14 تیر حاضر بوده ­اند و علاقه­ مندی خود را با پرداخت هزینه آزمون عملی در زمان ثبت نام در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان اعلام کرده اند انجام می شود.

داوطلبانی که متقاضی آزمون عملی رشته­ های تحصیلی علوم ورزشی و یا آموزش تربیت بدنی (دربخش پذیرش با آزمون، شده ­اند، درصورت تمایل پس از شرکت درآزمون عملی لازم است پس از اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری با توجه به دوره هایی که براساس کارنامه در آن مجاز به انتخاب رشته می شوند، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان در زمان مقرر (در دهه سوم مرداد ماه) نسبت به انتخاب کدرشته محل های تحصیلی مربوط در فرم انتخاب رشته این آزمون در هر اولویتی که علاقه دارند اقدام کنند.


جزئیات برگزاری آزمون عملی رشته‌های علوم ورزشی اعلام شد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها