بازدید: 26

«شب نشینی» مهران مدیری پروانه ساخت گرفت/موافقت با پخش قسمت جدید «هیولا»

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1917823
در جلسات اخیر شورای پروانه نمایش خانگی، برای فیلم سینمایی ایرانی" پارادایس" به تهیه کنندگی و کارگردانی علی عطشانی پروانه نمایش خانگی صادر گردید. شورای صدور پروانه نمایش خانگی با عرضه یک عنوان فیلم سینمایی ایرانی موافقت کرد.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در جلسات اخیر شورای پروانه نمایش خانگی، برای فیلم سینمایی ایرانی" پارادایس" به تهیه کنندگی و کارگردانی علی عطشانی پروانه نمایش خانگی صادر گردید.

لازم به ذکر است؛ در این جلسه با نمایش قسمت جدید سریال های "هیولا"، "سال های دور از خانه" و سه عنوان سینمایی و سریال خارجی، یک عنوان مجموعه آموزشی، یک عنوان انیمیشن و فیلم کوتاه موافقت شد.

این گزارش می افزاید: شورای پروانه ساخت آثار غیر سینمایی، برای مجموعه "شب نشینی (قسمت ۱ تا ۱۰) " به تهیه کنندگی سید مصطفی حاجی احمدی کاشی و کارگردانی مهران مدیری، سریال " کلاغ (قسمت ۱ تا ۴) " به تهیه کنندگی جمال گلی و کارگردانی علی عطشانی، " جشن عروسک ها" به تهیه کنندگی حسن علیزاده فرد و کارگردانی محمد شریفی و " شماره ۲۹ " به تهیه کنندگی مریم خلیلی و کارگردانی هادی رحیمی خواص پروانه ساخت صادر گردید.

انتهای پیام/


«شب نشینی» مهران مدیری پروانه ساخت گرفت/موافقت با پخش قسمت جدید «هیولا»
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها