بازدید: 20

قیمت طلا، سکه و ارز در بازار امروز ۲۶ تیر ۹۸/ قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۱۱۰۰ تومان رسید

منبع : انتخاب کد خبر: 1917532
سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۳ میلیون و ۸۵۷ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۳۷۴ هزار تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می‌کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۳ میلیون و ۸۵۷ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۳۷۴ هزار تومان و قیمت دلار در صرافی های بانکی ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش گذاری شده است.

مهمترین عامل کاهش قیمت طلا و سکه در بازار داخلی، کاهش قیمت چشم گیر دلار در روز جاری و روز های قبل است؛ فعالان بازار می گویند: از دیروز فروشنده در بازار طلاو سکه زیاد شده، ولی خریداری در بازار نیست.

کاهش قیمت سکه موجب تخلیه حباب سکه شده است؛ حباب سکه از ۵۸۰ هزار تومان فروردین به زیر ۲۰۰ هزار تومان در روز جاری رسیده است.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۱۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۴۹ هزار تومان فروخته می شود.

قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۳۷۴ هزار تومان ارزش گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار های جهانی با قیمت ۱۴۰۲.۵ دلار معامله می شود.

کاهش چشم گیر قیمت ارز موجب شده تا قیمت دلار که اول تیرماه ۱۳ هزار تومان بود در کمتر از یک ماه و طی روز جاری به مرز ۱۱ هزار تومان نزدیک شود.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتار های موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روز های گذشته به حساب می آید.

صرافی های بانک ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می کنند.

برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها، ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان است.

نوع

قیمت لحظه

قیمت دلار صرافی آزاد

11 هزار و 100  تومان

قیمت دلار صرافی بانکی

11 هزار و 300 تومان

قیمت یورو

13 هزار و 200  تومان

قیمت پوند

14 هزار و 750 تومان

قیمت درهم امارات

3 هزار و 97 تومان

قیمت سکه بهار آزادی قدیم

3 میلیون و 834 هزار تومان

قیمت سکه بهار آزادی جدید

3 میلیون و 857 هزار تومان

قیمت نیم سکه آزادی

2 میلیون و 18 هزار تومان

قیمت ربع سکه بهار آزادی

یک میلیون و 19  هزار تومان

قیمت سکه گرمی

949 هزار تومان

قیمت هر گرم طلای 18 عیار

374 هزار تومان

قیمت هرگرم طلای 24 عیار

500 هزار تومان

قیمت هر مثقال طلا

یک میلیون و 626 هزار تومان

قیمت هر اونس طلا

1402.5 دلار

قیمت پلاتین

839.3 دلار

قیمت اونس نقره

15.6 دلار


قیمت طلا، سکه و ارز در بازار امروز ۲۶ تیر ۹۸/ قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۱۱۰۰ تومان رسید
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها