بازدید: 8

واکنش دبیر به ایراد سازمان بازرسی به انتخابش

منبع : تابناک کد خبر: 1917309

رئیس جدید فدراسیون کشتی بعد از انتخابش با رای مجمع درخصوص روند تایید صلاحیت ها واکنش نشان داد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ علیرضا دبیر در خصوص ردصلاحیت اولیه و طول کشیدن پروسه احراز صلاحیت خودش گفت: خدا هر کسی را به یک روش آزمایش می کند و من هم همیشه با آبرویم آزمایش شدم. راضی به رضای خدا هستم، اما ۲۵ روز وقتم گرفته شد و تنها چند ساعت برای تبلیغات فرصت داشتم. باورم این است که تا خدا نخواهد برگی از درخت نمی افتد.

دبیر درباره حذف امیررضا خادم و عباس جدیدی از انتخابات گفت: بزرگان ما، قهرمانان جهان و المپیک هستند. همه آن ها را دوست دارند و به آن ها افتخار می کنند. من برای شان آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم همه کمک کنند تا کشتی روند صعودی داشته باشد. همه که نباید در فدراسیون حضور داشته باشند، به هر حال فدراسیون کشتی جزئی از ورزش کشتی است. از اعضای مجمع هم تشکر می کنم که به من لطف داشتند، اما تاکید می کنم که کار باید تیمی باشد و از تمام ظرفیت ها باید به درستی استفاده شود.

واکنش دبیر به ایراد سازمان بازرسی به انتخابش

دبیر درمورد وضعیت کادر فنی تیم های ملی عنوان کرد: اعضای کادر فنی تیم های ملی باید محکم به کار خود ادامه دهند. به عقیده من در حال حاضر ایجاد تغییرات به کشتی ضربه می زند. تمام نفراتی که کار می کنند من را می شناسند و من هم آن ها را می شناسم. ضمن اینکه من به تنهایی تصمیم نمی گیرم. باید کمیته فنی شکل بگیرد و با مدیر تیم های ملی و سرمربیان هم صحبت کنم تا بهترین تصمیم را بگیریم. امیدوارم تصمیمی نگیریم که تیم های ملی دچار لطمه شوند. باید آرام و با حوصله تصمیم بگیریم.

رئیس فدراسیون کشتی در پاسخ به این سوال که اولین اقدام شما بعد از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون کشتی چه خواهد بود، گفت: اولین کارم این است که به کربلا سفر می کنم. فردا راهی کربلا خواهم شد و همه دوستان را دعا می کنم. وی درمورد اینکه گفته می شود سازمان بازرسی به حضورش در انتخابات ایراد گرفته است، اظهار داشت: از این موضوع خبر ندارم.


واکنش دبیر به ایراد سازمان بازرسی به انتخابش
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها