بازدید: 34

گزارش شکایت مردم از خودروسازان تا هفته آینده به مجلس ارسال می‌شود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1916925
پارسایی گفت: گزارش بررسی شکایت مردم از خودروسازان در کمیسیون اصل ۹۰ نهایی شده و حداکثر تا هفته آینده به هیئت رئیسه مجلس ارسال می‌شود.

گزارش شکایت مردم از خودروسازان تا هفته آینده به مجلس ارسال می شودبهرام پارسایی، سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به شکایت های مردم از شرکت های خودروسازی اظهار کرد: پرونده شکایات مردم از شرکت های خودروسازی بیش از ۲ سال است که در کمیسیون اصل نود مطرح شده و هر زمانی که ما پرونده را برای ارائه گزارش به هیئت رئیسه آماده کرده ایم، موضوعات و شکایات جدیدی وارد کمیسیون شده، بنابراین ترجیح دادیم که اسناد کامل و جامع تری تهیه کنیم که اکنون این گزارش نهایی شده و در طول هفته آینده به هیئت رئیسه تقدیم خواهد شد.

وی افزود: کلیات این گزارش حاکی از آن است که نحوه مدیریت شرکت های خودروسازی با وجود حمایت های همه جانبه و ایجاد فضای انحصاری برای آنها ضعیف است، چرا که این شرکت ها همچنان زیان ده هستند در نتیجه اگر وضع به این منوال پیش برود نتیجه خوبی حاصل نخواهد شد.

پارسایی تصریح کرد: ما گزارش شکایت های مردمی را به قوه قضاییه ارجاع می دهیم و پرونده این شکایات وارد مرحله قضاوت خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون اصل نود بیان کرد: گزارش شکایات مردم از شرکت های خودروسازی نهایتا تا هفته بعد به هیئت رئیسه تقدیم می شود و طبق آیین نامه این هیئت باید گزارش های کمیسیون اصل نود را خارج از نوبت به صحن علنی بفرستد.

وی گفت: حداکثر کمتر از یک ماه دیگر این گزارش به صحن می آید و پرده از بسیاری از پشت پرده های خودروسازی برخواهد داشت.

انتهای پیام/


گزارش شکایت مردم از خودروسازان تا هفته آینده به مجلس ارسال می‌شود
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها