بازدید: 17

زن سیاه بخت درخواست گذشت کرد

زنی که با استفاده از قرص‌های بیهوشی اقدام به سرقت طلای زنان خانه‌دار می‌کرد، برای دادگاه توضیح داد که چگونه اعتیاد زندگی آرام او را به کابوس تبدیل کرده‌است.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، اواخر سال ۹۶ زنی به مأموران پلیس تهران خبر داد که مقدار زیادی از طلاهایش سرقت شده است. او توضیح داد: مدتی قبل در پارک با زنی آشنا شدم و مدتی که از دوستی مان گذشت روز گذشته او را به خانه ام دعوت کردم. وقتی به او گفتم که دچار سردرد شده ام به من قرصی تعارف کرد که بعد از خوردن آن بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم که طلاهایم سرقت شده است. بعد از مطرح شدن شکایت بود که مشخص شد که شکایت های مشابهی به پلیس گزارش شده است که مأموران با بررسی شکایت های مطرح شده متهم را که زنی ۴۵ ساله به نام شبنم بود، شناسایی و بازداشت کردند. پرونده متهم بعد از اقرار به جرمش برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و او روز گذشته مقابل قاضی قربان زاده محاکمه شد.
ابتدای جلسه چند نفر از شاکیان در جایگاه قرار گرفتند و شکایت خود را مطرح کردند. یکی از آن ها گفت: با شبنم در پارک آشنا شدم و اصرار داشت که به خانه مان بیاید که قبول نکردم. یک روز در پارک داشتیم حرف می زدیم که بیسکوییتی به من تعارف کرد که بعد از خوردن آن بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم خودم را در بیمارستان دیدم و متوجه شدم که طلاهایم هم سرقت شده است که برایش درخواست مجازات دارم.
سپس شبنم در جایگاه قرار گرفت و اتهامش را قبول کرد. او گفت: من زندگی خیلی خوبی داشتم. پدرم جواهر فروش بود و دو خواهر داشتم که یکی از آن ها استاد دانشگاه و دیگری گوینده بود. شوهرم هم مردی مهربان بود و مدام برای آرامش بیشتر من تلاش می کرد تا اینکه به صورت تفریحی شروع به مصرف مواد کردم. همین موضوع سبب شد تا زندگی ام تباه شود؛ چراکه برای رسیدن به مواد دست به هر کاری می زدم. در این مدت با دو مرد معتاد آشنا شدم که برایم شیشه تهیه می کردند. یک روز آن ها به من قرصی دادند و گفتند که متادون است که بعد از خوردن آن بیهوش شدم. آن ها من را به خانه شان بردند و از من فیلم گرفتند. آن روز وقتی به هوش آمدم حال بدی داشتم. به خانه ام که برگشتم به شوهرم به دروغ گفتم که در مهمانی دوستانه مشروب خورده ام. از آنجا به بعد تهدید های آن دو مرد با فیلم سیاه شروع شد و مجبور بودم به همه خواسته شان تن بدهم. حتی سرقت های طلای زنان را هم با تهدید آن ها انجام دادم تا اینکه بازداشت شدم و به زندان افتادم. شوهرم وقتی از ماجرا با خبر شد سکته کرد و فوت شد. وقتی هم که فوت شد من در زندان بودم و نتوانستم در مراسم ختم او شرکت کنم. حالا هم طلب بخشش دارم و می خواهم من را آزاد کنید تا سر خاک شوهرم بروم و از او طلب بخشش کنم.
هیئت قضایی بعد از شنیدن دفاعیات متهم وارد شور شد.

زن سیاه بخت درخواست گذشت کرد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
 • زن سیاه بخت درخواست گذشت کرد


  زنی که با استفاده از قرص‌های بیهوشی اقدام به سرقت طلای زنان خانه‌دار می‌کرد، برای دادگاه توضیح داد که چگونه اعتیاد زندگی آرام او را به کابوس تبدیل کرده‌است.
 • سیاه‌جامگان از سد جوانان خود گذشت


  تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد در دیداری دوستانه برابر تیم جوانان خود به برتری دست یافت.
 • طلای سیاه از مرز ۵۱ دلار گذشت


  قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۱۲ سنت افزایش به ۵۱ دلار و ۷۸ سنت رسید.
 • طلای سیاه از مرز ۴۹ دلار گذشت


  نفت قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۱۳ سنت، معادل ۰.۳ درصد افزایش به ۴۹ دلار و ۴ سنت رسید.
 • فیلمبرداری «گربه سیاه» از نیمه گذشت


  فیلمبرداری «گربه سیاه» در حالی از نیمه گذشته که بهاره کیان افشار به‌عنوان جدیدترین بازیگر به این پروژه پیوسته است.
 • در دادگاه "جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی" چه گذشت؟


  سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات علیرضا زیباحالت‌منفرد در شعبه ۱۵ دادسرای انقلاب اسلامی به ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی برگزار شد. زیباحالت از همدستان بابک زنجانی است که پس از فرار از مالزی به جمهوری دومینیکن توسط پلیس بین‌الملل به ایران مسترد شد.
 • تداوم روند رشد قیمت نفت/ بهای طلای سیاه از مرز ۶۲ دلار گذشت


  قیمت نفت پس از توافق روز جمعه اوپک و متحدانش بر سر کاهش ۱.۲ میلیون بشکه‌ای تولید از ماه ژانویه، امروز نیز افزایش داشت.
 • بازار سیاه بلیت پروازهای اربعین/ نرخ پرواز از 3 میلیون گذشت


  درحال حاضر بلیت پرواز عراق با قیمت‌هایی بیش از این و در حدود دو میلیون و ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان در برخی آژانس‌ها خرید و فروش می‌شود.
 • درخواست گذشت از قتل نوعروس


  تازه دامادی که در جریان درگیری نوعروسش را به قتل رسانده‌بود، روز گذشته محاکمه شد.
 • درخواست گذشت از قتل پدر سالخورده


  زن میانسالی که از سه سال قبل به اتهام قتل پدر سالخورده‌اش بازداشت شده، مدعی است وارد شدن زن صیغه‌ای به زندگی پدرش باعث بروز تنش و سرانجام قتل شده است.
 • مادر پارمیدا درخواست گذشت کرد


  درباره انگیزه‌هایی که منجر به شکل‌گیری پرونده‌های جنایی می‌شود در بسیاری از موارد تحقیقات کامل صورت نمی‌گیرد با این توجیه که بسیاری از افراد در شکل‌گیری پرونده سمت ندارند. در یکی از پرونده‌هایی که روز گذشته در دادگاه کیفری یک استان تهران بررسی شد، زن
 • دختر نوجوان درخواست گذشت كرد


  دختر 17‌ساله كه از سه‌سال قبل به اتهام همدستي در قتل شوهر خواهرش به زندان و پرداخت ديه محكوم شده است از قضات دادگاه درخواست گذشت كرد. قضات دادگاه خواهر وي را به اتهام مباشرت در قتل به مرگ محكوم كرده‌اند.
 • درخواست گذشت به خاطر دختران دم‌بخت


  دو دختر دم‌بخت دارم و لازم است که کنار آنها باشم. از دادگاه می‌خواهم به خاطر آینده دو دخترم در مجازاتم تخفیف دهند.
 • درخواست گذشت به خاطر دختران دم‌بخت


 • قاتل مهندس نخبه درخواست گذشت کرد


  مرد محکوم به مرگ که از دو سال قبل به اتهام قتل مهندس نخبه در بازداشت به سر می‌برد در جلسه محاکمه درخواست گذشت کرد.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها