بازدید: 22

واکنش کاپیتان دوپینگی تیم ملی ایران

منبع : تابناک کد خبر: 1916203
بیش از ۲۰۰ ایمیل از ایران برای اتحادیه جهانی ارسال شده که در داخل کشور از دوپینگی‌ها حمایت می‌شود. اتحادیه جهانی شاید به تعدادی از این ایمیل‌ها کاری نداشته باشد، اما وقتی تعداد آن‌ها به بیش از ۲۰۰ عدد می‌رسد، قطعاً شک می‌کند.

این هفته خبر مثبت شدن آزمایش دوپینگ کاپیتان تیم ملی دوچرخه سواری ایران رسما اعلام شد.

به گزارش تابناک ورزشی، مهدی سهرابی ملی پوش دوچرخه سواری ایران با بیان اینکه آبروی ۲۴ ساله ام زیر سؤال رفت گفت:هر مشکلی که در حال حاضر در دوچرخه سواری وجود دارد، از داخل کشور خودمان است. آن هایی که دیگر در فدراسیون حضور ندارند و کنار رفته اند، به اتحادیه جهانی ایمیل می زنند تا دوچرخه سواری ایران را نابود کنند. در نامه ای که آمده، عنوان شده بیش از ۲۰۰ ایمیل از ایران برای اتحادیه جهانی ارسال شده که در داخل کشور از دوپینگی ها حمایت می شود. اتحادیه جهانی شاید به تعدادی از این ایمیل ها کاری نداشته باشد، اما وقتی تعداد آن ها به بیش از ۲۰۰ عدد می رسد، قطعاً شک می کند. نتیجه این موضوع نیز آن می شود که دیگر از ایران برای حضور در مسابقات و تور های بین المللی دعوت به عمل نمی آید.

سهرابی خاطرنشان کرد: واقعا افسوس می خورم از اینکه می بینم به خاطر افتخاراتی که کسب کرده ام، یکبار هم تصویرم روی صفحه اول روزنامه نرفت، اما یک روزنامه در استانم به واسطه خبر دوپینگ، تصویرم را روی جلد می برد. درخصوص پرونده ام نه تنها فدراسیون جهانی با احتمال در این باره صحبت کرده، بلکه حتی نمونه B. هم وجود ندارد. یعنی همه راه ها را بر روی من بسته اند. باید تا چند روز آینده مدارک و مستنداتم را آماده ارسال به اتحادیه جهانی کنم. اگر هم کسی در این مسیر از من حمایت و پشتیبانی کند، تشکر می کنم. من از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۱۹ هر سال نزدیک به ۱۰ بار تست داده ام و هیچ وقت جواب مثبت نبوده است. حالا به نظر شما چرا باید دست به چنین کاری آن هم در اواخر دوران ورزشم بزنم؟

او افزود: اینقدر که در یکی از شبکه های تلویزیونی خبر دوپینگم زیرنویس شده، درباره نتایج و مدال هایم این کار انجام نشده است. بعد از ۲۴ سال حضور در دوچرخه سواری واقعاً تاسف می خورم که در داخل کشورم به جای حمایت دست به تخریبم می زنند. همه این ها در حالی است که هنوز چیزی قطعی نیست و فقط در مرحله اتهام است، یعنی اتحادیه جهانی اگر مدارکی از دوپینگ من داشت، همانند سایر رکابزنان خارجی به طور دقیق زمان و نوع ماده مصرفی را اعلام می کرد.


واکنش کاپیتان دوپینگی تیم ملی ایران
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها