بازدید: 40

ضرورت اصلاح ساختاری بودجه / برنامه ریزی برای به صفر رساندن اتکا به درآمد نفتی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1916045
نوبخت با اشاره به ضرورت انجام اصلاحات ساختاری بودجه اظهار کرد: دغدغه ما این است که میزان اتکا به منابع نفتی به صفر برسد .

ضرورت اصلاح ساختاری بودجه / برنامه ریزی برای به صفر رساندن اتکا به درآمد نفتیبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سازمان برنامه و بودجه، محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، طی سخنانی در جمع معاونان، مدیران و کارکنان این سازمان و سازمان های تابعه و سازمان های مدیریت و برنامه ریزی استان ها که از طریق ویدئوکنفرانس، شنونده این جلسه بودند،  افزود: با توجه به محدودیت منابع امسال باید بتوانیم به گونه ای برنامه ریزی و تدبیر کنیم که منابع و مصارف کشور با هم تناسب داشته باشند.

وی اظهار کرد: من از مجموعه همکارانم در این سازمان و سازمان های تابعه و نیز سازمان های مدیریت و برنامه ریزی استان ها قدردانی می کنم که با تلاش و اهتمام دلسوزانه ای که انجام دادند، خود را در برابر تمام مسایل و مشکلات کشور مسئول می دانند و به شایستگی، مأموریت های محول را ایفا می کنند که باعث مباهات است.

نوبخت در ادامه اظهارات خود با اشاره به تحریم های شدیدی که از سوی دشمنان ملت ایران وضع شده، گفت: بی تردید و به یاری خداوند متعال و با اتحادی که بین مردم و مسئولان هست، این روند گذار را با موفقیت طی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: جزئیات ۴ محور اصلاح ساختار بودجه + نمودار

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور  با اشاره به ضرورت انجام اصلاحات ساختاری بودجه اظهار کرد: دغدغه ما این است که چگونه برنامه ریزی کنیم که میزان اتکا به منابع نفتی به صفر برسد و این امر امکان پذیر نخواهد بود مگر آن که سند مالی قوی و همه جانبه ای تنظیم کنیم.

انتهای پیام/


ضرورت اصلاح ساختاری بودجه / برنامه ریزی برای به صفر رساندن اتکا به درآمد نفتی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها