بازدید: 45

حماس: نحوه تعامل صهیونیست‌ها با اسرای فلسطین جنایت‌کارانه است

منبع : سایت خبری نامه نیوز کد خبر: 1916001
جنبش حماس شکنجه اسیر فلسطینی را که منجر به شهادت وی در زندان‌های رژیم اشغالگر قدس شد، شدیدا محکوم کرد و خواستار تحقیقات بین‌المللی جهت رسیدگی به این «جنایت‌» شد.
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در بیانیه شدید اللحنی شهادت یکی از اسیران فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

این جنبش سه شنبه (۲۵ تیر) با صدور بیانیه ای در واکنش به شهادت «نصار طقاطقه» تأکید کرد که شهادت این اسیر فلسطینی بار دیگر «چهره جنایت کار اشغالگر» را در تعامل با اسرای فلسطینی آشکار کرد.

حماس در این بیانیه گفت که مقامات رژیم صهیونیستی سیاست بی توجهی پزشکی و حبس انفرادی در قبال زندانیان فلسطینی اتخاذ می کنند.

در بیانیه جنبش مقاومت اسلامی فلسطین آمده است: «دو هفته از اسارت طقاطقه نمی گذشت که پیکر او را به خانواده اش تحویل داده اند».

حماس تعامل مقامات صهیونیستی با این اسیر را جنایت خواند و گفت که این مسئله نیازمند کمیته تحقیق بین المللی است تا به جهانیان جزئیات شکنجه ای که طی این مدت در حق شهید طقاطقه شده، آشکار شود.

این جنبش در بیاینه خود از مردم و گروه های فلسطین خواست برای حمایت از زندانیان فلسطینی دربندِ اشغالگران صهیونیست دست به تحرکات گسترده بزنند؛ چرا که صهیونیست ها در حق آنان دست به تشدید اقدامات و شکنجه زده و این مسئله کماکان ادامه دارد.

شهید طقاطقه ۳۱ ساله با نام کامل «نصار ماجد طقاطقه» امروز سه شنبه در زندان «نیتسان» رژیم صهیونیستی به شهادت رسید (+). طقاطقه ۱۹ ژوئیه از سوی نظامیان صهیونیست بازداشت شد و صهیونیست ها برای بازجویی، او را به خانه اش در بیت فجار فرستادند و دوباره به زندان برگردانده شد.

برادر شهید طقاطقه، در گفت وگو با العربی الجدید گفت که برادرش نامزد داشت و قرار بود تابستان امسال زندگی مشترک خود را شروع کند که در زندان زیر شکنجه صهیونیست ها به شهادت رسید.


حماس: نحوه تعامل صهیونیست‌ها با اسرای فلسطین جنایت‌کارانه است
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها