بازدید: 7

ابهام در اعزام ملی پوشان جودوی ایران به مسابقات آسیایی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1915322
اعزام تیم‌های نوجوانان و جوانان جودو به رقابت‌های قهرمانی آسیا به دلیل مشکلات مالی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

سفر جودوکاران نوجوان و جوان تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا در هاله ای از ابهامبه گزارش  خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی جودو نوجوانان و جوانان کشورمان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا که قرار است از ۵ تا ۸ مرداد ماه در چین تایپه برگزار شود خود را آماده می کند.

اعضای تیم ملی جودو نوجوانان و جوانان ایران اردوی آمادگی خود را برای حضور در رقابت های آسیایی از فروردین ماه آغاز کرده اند و تا امروز این اردو ها ادامه داشته است.

تیم ملی جودو ایران در ۲ بخش بانوان و آقایان قرار است در مسابقات آسیایی شرکت کنند، اما به دلیل مشکلات مالی اعزام ملی پوشان به این رقابت ها در هاله ای از ابهام است.

این مشکل مدتی پیش برای فدراسیون کاراته رخ داد و تیم های پایه به رقابت های قهرمانی آسیا اعزام نشدند و حالا به نظر می رسد مشکلات اقتصادی بار دیگر گریبان فدراسیون جودو را گرفته است.

فدراسیون جودو هنوز موفق نشده است که منابع مالی برای اعزام ملی پوشان به رقابت های قهرمانی آسیایی را تامین کند. این در حالی است که مسئولان وزارت ورزش و جوانان نیز تا این لحظه تصمیمی برای تامین منابع مالی این سفر نگرفته اند.

بیشتر بخوانید

جودوکاران کشورمان دست خالی چین را ترک کردند

محسنی: سرمربی تیم ملی جودو باید به روز باشد

تیم ملی جودو کارگران در مسیر هتریک قهرمانی

انتهای پیام/

آخرین اخبار از جودوی ایران

ابهام در اعزام ملی پوشان جودوی ایران به مسابقات آسیایی
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها