بازدید: 10

اختلاف رییس فدراسیون والیبال لهستان با هاینن

منبع : تابناک کد خبر: 1914494

در حالی که ویتال هاینن، سرمربی بلژیکی تیم ملی والیبال لهستان قصد داشت پس از مرحله نخست فینال لیگ ملت های ۲۰۱۹ که در شیکاگو برگزار می شد، این کشور را به مقصد «زاگوپانه» در لهستان ترک کند، با صعود شاگردانش به نیمه نهایی، غافلگیر شد.

به گزارش تابناک ورزشی، هاینن قول داده بود تا زمانی که تیم ملی لهستان، برنده می شود در کنار این تیم باشد، ولی شکست مقابل روسیه در نیمه نهایی باعث شد تا او به لهستان برگردد و تیم اصلی لهستان را برای مسابقات انتخابی المپیک آماده کند. هدایت لهستان در بازی رده بندی بر عهده جاکوب بدناروک بود.

یاسک کاسپشک، رئیس فدراسیون والیبال لهستان در این مورد گفت: هاینن در مورد تصمیمش با من صحبت نکرد و تنها مدیر تمرینات و سرپرست تیم در این مورد هماهنگ کرده بود. من از تصمیم او شگفت زده هستم، چون می بایست تا پایان لیگ ملت ها همراه تیم می ماند. من در روز های آتی به زاکوپانه خواهم رفت تا با هاینن صحبت کنم. من خیلی واضح و مستقیم در چشمان او نگاه خواهم کرد و می گویم که رفتار مناسبی با بازیکنانی که در شیکاگو بوده اند نداشته است.

ویتال هاینن نیز در صفحه اجتماعی خود نوشت: من اسم کاری که انجام دادم را «ترک شغل و وظیفه» نمی گذارم، چون به تمرینات تیمی که برای انتخابی المپیک آماده می شود، ملحق شدم. هدف اصلی ما در این فصل، مسابقات انتخابی المپیک است.


اختلاف رییس فدراسیون والیبال لهستان با هاینن
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها