بازدید: 8

پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری تا ساعت ۱۸ امروز ادامه دارد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1906169
حیدری با اشاره به جزئیات برگزاری انتخابات سازمان نظام پرستاری گفت: انتخابات تا ساعت ۱۸ امروز ادامه دارد.
پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری تا ساعت ۱۸ امروز ادامه داردبه گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد حسین حیدری رئیس هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری با اشاره به وجود ۱۶ صندوق ثابت رای گیری در  پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری در شهر تهران اظهار کرد: ۱۲صندوق سیار نیز در شهر تهران وجود دارد، همچنین ۱۲ صندوق ثابت و ۱۲ صندوق سیار برای بیمارستان های تحت پوشش سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی و ایران پیش بینی شده است.
 
حیدری افزود: در شهرستانها نیز صندوق های سیار و ثابت برای رای گیری پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری وجود دارد؛ به عنوان مثال در شهرستان شهریار یک صندوق ثابت در بیمارستان امام سجاد شهرستان شهریار، و ۲ صندوق سیار  در شهرستان ورامین، چهارصندوق ثابت و ۲ صندوق سیار رای گیری پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری وجود دارد. 
 
 وی افزود: در شهرستان اسلامشهر نیز یک صندوق ثابت و یک صندوق سیار برای رای گیری این انتخابات موجود است.
 
 حیدری تاکید کرد: وجود صندوق های سیار در کنار صندوق های ثابت، به منظور پوشش دهی کامل رای گیری در انتخابات است.
 
رئیس هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری با اشاره به شروع رای گیری پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری از هشت صبح امروز ۲۱ تیرماه گفت: این رای گیری تا ساعت ۱۸ امروز ادامه خواهد داشت و در صورت نیاز و صلاحدید اعضای هیئت نظارت بر پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری ، مدت زمان انتخابات تمدید می شود.
بازدید از پایگاه های برگزاری انتخابات نظام پرستاری
وی با تاکید بر این که در مسجد سلیمان هم علی رغم بروز زلزله  اخیر در این شهرستان، انتخابات نظام پرستاری در حال برگزاری است، گفت:  امروز به صورت تصادفی چند بیمارستان زیر مجموعه سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی را برای بازدید از روند انتخابات نظام پرستاری انتخاب کرده ایم.
 
حیدری با اشاره به حضور روسای هیئت نظارت بر پنجمین دوره انتخابات در استان های مختلف کشور گفت: امید است با همکاری پرستاران، انتخابات به خوبی برگزار شود تا آنچه که پرستاران انتظار دارند، محقق شود و نتایج انتخابات تا  فردا اعلام خواهد شد.
 
وی در پایان با اشاره به بازدید خود از روند انتخابات نظام پرستاری در بیمارستان شریعتی و ادامه بازدید ها از روند انتخابات از سایر بیمارستان های شهر تهران گفت: دکتر حریرچی معاون کل وزیر بهداشت به عنوان نماینده وزیر بهداشت و نیز اعضای هیئت اجرایی از حوزه های دادستانی، وزارت کشور و سازمان نظام پزشکی ناظر بر روند این انتخابات هستند.
 
انتهای پیام/

پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری تا ساعت ۱۸ امروز ادامه دارد
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها