بازدید: 3

تلاش می‌کنیم با مدال‌آوری در بوداپست سهمیه المپیک‌مان را قطعی کنیم/ قرار شده پیش از اعزام پاداش ما را پرداخت کنند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1905764
محمد رهبری عضو تیم سابر گفت: امیدوارم با مدال‌گرفتن در جهانی بوداپست سهمیه حضور در المپیک‌مان را مسجل کنیم.

محمد رهبری در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص شرایط تیم ملی سابر ایران پیش از حضور در مسابقات جهانی بوداپست اظهار داشت: خوشبختانه شرایط ما خیلی خوب است و این آخر اردویی بود که پشت سر گذاشتیم. پس از بازی های آسیایی جاکارتا و وقفه ای کوتاه مدت حدود چند ماهی می شود در اردوهای تیم ملی حضور داریم.

وی ادامه داد: خداراشکر به هدفگذاری مان که کسب مدال در مسابقات قهرمانی آسیا و جام جهانی سابر اسپانیا بود دست یافتیم و امیدوارم با مدال گرفتن در جهانی بوداپست سهمیه حضور در المپیک مان را مسجل کنیم. رقابت های جهانی از اهمیت به سزایی برخوردار خواهد بود و برنامه ریزی ما این است تا در بوداپست در وهله نخست جزو  چهار تیم پایانی باشیم و پس از آن صاحب مدال شویم. 

عضو تیم سابر ایران در مورد شرایط عابدینی گفت: خوشبختانه مصدومیت عابدینی کاپیتان تیم سابر خیلی بهتر از گذشته شده و به طور حتم تجربه بالا او خیلی می تواند در بوداپست به نفع ما تمام شود.

رهبری در مورد امکانات موجود در تمرینات تیم سابر تصریح کرد: امکانات خوب است هر چند که می تواند بهتر از این هم باشد. اگر حمایت بهتری در اختیار ما قرار گیرد قطعأ پتانسیل رسیدن به کسب نتیجه ای خوب را داریم. امیدوارم روزی را شاهد باشیم که در بهترین شرایط ممکن تمرین کنیم و مشکلی از لحاظ امکانات نداشته باشیم.

وی در پایان در خصوص اینکه آیا پاداش مسابقات قهرمانی آسیا به آنها پرداخت شد یا خیر اظهار داشت: فعلا که پاداشی به ما پرداخت نکردند اما مسئولان قول مساعد دادند تا پیش از اعزام به بوداپست این جوایز را به ما پرداخت کنند تا با انگیزه بهتری در مسابقات ظاهر شویم. تمام تلاش ما این است هم در بخش انفرادی و هم در بخش تیمی عملکرد خوبی داشته باشیم.

انتهای پیام/


تلاش می‌کنیم با مدال‌آوری در بوداپست سهمیه المپیک‌مان را قطعی کنیم/ قرار شده پیش از اعزام پاداش ما را پرداخت کنند
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها