بازدید: 15

ویزای اربعین حذف شد/ وزیر کشور از ۲۱ میلیون ایرانی عذرخواهی کرد/ آخرین وضعیت زلزله مسجدسلیمان/ ۲۰۰ هزار مسکن روستایی توسط بنیاد مسکن ساخته می‌شود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1905643
حوزه دولت در هفته جاری اخبار متنوعی داشت که جزئیات آن‌ها پیش‌تر منتشر شده است. مهم‌ترین اخبار این حوزه را مرور می‌کنیم.
ویزای اربعین حذف شد/ وزیر کشور از ۲۱ میلیون ایرانی عذرخواهی کرد/ آخرین وضعیت زلزله مسجدسلیمان/  ۲۰۰ هزار مسکن روستایی توسط بنیاد مسکن ساخته می شودبه گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حوزه دولت در هفته جاری اخبار متنوعی داشت که جزئیات آن ها پیش تر منتشر شده است. مهم ترین اخبار این حوزه را مرور می کنیم.

روحانی به استاندار خوزستان دستور داد تمام امکانات برای کمک رسانی به زلزله زدگان بسیج شود
 رئیس جمهور پیرو زلزله روز گذشته در چند شهر خوزستان طی تماس تلفنی با استاندار این استان، ضمن ارائه دستورات لازم اعلام کرد تمام امکانات استان و شهرستان برای کمک رسانی به مصدومان بسیج شود و افرادی که منازل شان آسیب دیده امکانات لازم اختیارشان قرار بگیرد.

مصدومیت ۱۱۲ نفر در زلزله ایذه و مسجدسلیمان/ ارزیابی خسارات از امروز آغاز می شود
استاندار خوزستان درباره آخرین وضعیت زلزله در مسجدسلیمان و ایذه گفت: براساس آمار، تعداد مصدومان در زلزله روز گذشته ۱۱۲ نفر گزارش شده است.

لایحه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تقدیم مجلس شد
معاون پارلمانی رئیس جمهور: لایحه مکلف شدن دولت به تهیه طرح جامع توانمند سازی زنان سرپرست خانوار تقدیم مجلس شد.

معاون استاندار کرمانشاه: بیمارستان پاوه روز جمعه با حضور نوبخت افتتاح می شود
 معاون استاندار کرمانشاه گفت: محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، آخر این هفته سفر دو روزه ای به کرمانشاه خواهد داشت.

ویزای اربعین حذف شد/ زائران می توانند با بیمه نامه از مرز عبور کنند
طبق توافق ایران و عراق، صدور ویزا برای ایام اربعین، حذف شد و زائران می توانند با داشتن برگه بیمه نامه از مرز عبور کنند.

٣٨ هزار روستای بالای ٢٠ خانوار نعمت آب، برق، بهداشت، آموزش و مسائل زیربنایی دارند
 معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: از ٣٨ هزار روستای بالای ٢٠ خانوار در کشور، همگی از نعمت آب، برق، بهداشت، آموزش و مسائل زیربنایی کاملاً برخوردارند.

وزیر کشور از ۲۱ میلیون ایرانی عذرخواهی کرد
 وزیر کشور گفت: باید برای این همه عقب افتادگی، عدم توازن و تعادل از روستائیان پوزش بطلبیم و برای اقدامات و امکاناتی هم که به آن ها داده می شود، هیچ منتی نیست.

آخرین وضعیت زلزله مسجدسلیمان: یک فوتی و ۶۳ مجروح/ مسئولان خوزستان آماده باش هستند
 معاون استانداری خوزستان گفت: تعداد مصدومان زلزله امروز در شهرستان مسجد سلیمان ۶۰ نفر بود که ۵۷ نفر آن ها مداوای سرپایی شدند و سه نفر نیاز به بستری در بیمارستان داشتند. در شهرستان ایده هم سه نفر مصدوم سرپایی گزارش شده است.

وزیر کشور: افزایش تعاملات و همکاری ها میان کشورهای منطقه فشارهای دشمنان را کم می کند
وزیر کشور با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال به حداکثر رساندن فشارها و ممانعت از همکاری کشورهای مسلمان و منطقه هستند، گفت: افزایش تعاملات و همکاری ها و گسترش مبادلات، سفرها و روابط قوی و گسترده میان کشورها می تواند این فشارها را بی اثر کند.

سخنگوی دولت: ۲۰۰ هزار مسکن روستایی توسط بنیاد مسکن ساخته می شود
 سخنگوی دولت گفت: بر اساس طرحی، ۲۰۰ هزار مسکن روستایی نیز توسط بنیاد مسکن ساخته خواهد شد. در سال های اخیر سالانه ۷۰ هزار مسکن روستایی ساخته شده که قرار است به ۲۰۰ هزار افزایش یابد.

رییس جمهور فرانسه در تماس تلفنی با روحانی: می پذیریم که اقدامات اروپا کارآمد نبوده است
 امانوئل مکرون تصریح کرد: می پذیریم که اقدامات اروپا برای جبران تحریمهای آمریکا موفق و کارآمد نبوده است، اما همه تلاش خود را برای جبران این موضوع بکار می گیریم

سخنگوی دولت: امروز از مرز ۳.۶۷برای غنی سازی اورانیوم عبور خواهیم کرد
 سخنگوی دولت از اجرای گام دوم کاهش تعهدات برجامی ایران خبر داد و گفت: امروز رسما از مرز ۳.۶۷ درصد اورانیوم غنی شده عبور می کنیم.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی: آماده غنی سازی اورانیوم در هر سطح و با هر سرعتی هستیم/ دبیر ستاد اجرای برجام: دیگر مفهومی تحت عنوان ۱+۵ را به رسمیت نمی شناسیم/ شکایت می کنیم
 جمهوری اسلامی ایران پیرو نقض عهد های مکرر کشور های اروپایی در اجرای برجام، امروز با استناد به بند های ۲۶ و ۳۶ این توافق نامه بین المللی، گام دوم آغاز کاهش تعهدات برجامی خود را آغاز کرد. گام اول از ۶۰ روز قبل آغاز و برداشته شده بود.

معاون استاندار کرمان: سه طرح بزرگ آبرسانی در دست اقدام داریم
 معاون استاندار کرمان با بیان اینکه سه طرح بزرگ برای تأمین آب استان کرمان در دست انجام است، گفت: یکی از این طرح ها که در پاییز به بهره برداری می رسد کمک شایانی به تأمین آب در این استان خواهد داشت.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری انتصاب رئیس سازمان بسیج مستضعفین را تبریک گفت
معاون امورمجلس رئیس جمهور در پیامی، انتصاب سردار سرتیپ پاسرار غلامرضا سلیمانی را به عنوان رئیس سازمان بسیج مستضعفین تبریک گفت

فعلا باید منتظر تصمیم رئیس جمهور درباره گزینه وزارت آموزش و پرورش باشیم
معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه فعلا باید منتظر تصمیم رئیس جمهور درباره گزینه وزارت آموزش و پرورش باشیم، گفت: رئیس جمهور در موعد قانونی گرینه وزرات آموزش و پروزش را به مجلس معرفی خواهد کرد.

آب رسانی با تانکر به اغلب روستاهای چابهار/ طرح ملی انتقال آب از دریای عمان در انتظار اجرا
فرماندار چابهار با بیان اینکه در حال حاضر اغلب روستاهای این شهرستان با تانکر آب رسانی می شوند، گفت: تا زمانی که طرح ملی انتقال آب از دریای عمان به مرحله اجرا نرسیده است باید آب را از محل آورده سدها و آب شیرین کن ها و بقیه راه های موجود تأمین کنیم.

روحانی روز ملی ونزوئلا را تبریک گفت
 رئیس جمهور در پیامی روز ملی جمهوری بولیواری ونزوئلا را به دولت و مردم این کشورتبریک گفت و بر همبستگی عمیق و برادرانه جمهوری اسلامی ایران با ونزوئلا تاکید کرد.

معاون سیاسی وزیر کشور: جمهوری اسلامی ایران هنر عبور از شرایط سخت و پیچیده را دارد
معاون سیاسی وزیر کشور با بیان این که اقدامات ظالمانه و غیر قانونی ترامپ، بدعتی علیه حقوق بین الملل است، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران هنر عبور از شرایط سخت و پیچیده را دارد.

دستور وزیر کشور جهت قطع برق دستگاه های پر مصرف
 وزیر کشور گفت: برای پیشگیری از قطع برق و در راستای هماهنگی های بعمل آمده با وزارت نیرو دستور داده شد، برق دستگاه هایی که دمای ۲۵ درجه سانتی گراد را روی سامانه های سرمایشی خود تنظیم نکنند، از ساعت یک بعد از ظهر قطع شود.

گوشزد رئیس جمهور به انگلیس: تبعات «توقیف نفتکش ایرانی» را درک خواهید کرد
 رئیس جمهور با بیان اینکه اقدام انگلیسی ها در توقیف نفتکش ایرانی کاری بسیار سخیف، غلط و اشتباه بود و به زیان آن ها است، تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم که در سطح جهان، خطوط کشتیرانی از امنیت کامل برخوردار باشد و به انگلیسی ها گوشزد می کنم که شما آغازگر ناامنی هستید و تبعات آن را بعداً درک خواهید کرد.

انتهای پیام/


ویزای اربعین حذف شد/ وزیر کشور از ۲۱ میلیون ایرانی عذرخواهی کرد/ آخرین وضعیت زلزله مسجدسلیمان/ ۲۰۰ هزار مسکن روستایی توسط بنیاد مسکن ساخته می‌شود
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

گزارش لحظه به لحظه از پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در تهران/ همرهان رفتند و من از کاروان جا مانده‌ام

گزارش لحظه به لحظه از پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در تهران/ همرهان رفتند و من از کاروان جا مانده‌ام

برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین بدون هیچ گزارش امنیتی و انتظامی

برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین بدون هیچ گزارش امنیتی و انتظامی

نتیجه ارسال گزارش‌های سازمان بازرسی کل کشور در مورد آلودگی هوا به سران سه قوه چه بود؟

نتیجه ارسال گزارش‌های سازمان بازرسی کل کشور در مورد آلودگی هوا به سران سه قوه چه بود؟

گزارش پلیس در مورد راهپیمایی صبح امروز تهران

گزارش پلیس در مورد راهپیمایی صبح امروز تهران

گزارش «تخلفات دستگاه‌ها در بروز سیل» نهایی شد/ خاطیان به دستگاه قضا معرفی می‌شوند

گزارش «تخلفات دستگاه‌ها در بروز سیل» نهایی شد/ خاطیان به دستگاه قضا معرفی می‌شوند

ورود نقدینگی یعنی شاخص ۳۷۰ هزار واحدی/ بهبود وضعیت تقاضا با انتشار گزارش‌های ۶ ماهه شرکت‌ها / زنگ کاهش ارزش معاملات خرد به صدا درآمد

ورود نقدینگی یعنی شاخص ۳۷۰ هزار واحدی/ بهبود وضعیت تقاضا با انتشار گزارش‌های ۶ ماهه شرکت‌ها / زنگ کاهش ارزش معاملات خرد به صدا درآمد