بازدید: 33

آیا این ویدئوی باکیفیت وجود پاگُنده را اثبات می‌کند! +فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1905190
پس از گذشت دهه‌ها سال از تهیه ویدئویی از یک موجود عجیب‌الخلقه، با تبدیل آن به ویدئویی با کیفیت اچ‌دی، اکنون تصویر شفاف‌تری از این موجود در مقابل دیدگان کاربران قرار گرفته است.

آیا این ویدئوی اچ دی می تواند وجود پاگنده را اثبات کند! + فیلم///به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سال ۱۹۶۷ بود که دو جست وجوگر هیولا، «راجر پاترسون» و «راب گیملین» ویدئویی از یک موجود عجیب الخلقه را در نزدیکی جنگل های شمال کالیفرنیای آمریکا تهیه کردند. این ویدئو که با کیفیت پایینی تهیه شده بود برای سال ها بینندگان را در مورد وجود چنین موجودی دچار شک و تردید کرده بود.

اما اکنون پس از گذشت سال ها از آن تاریخ و با تبدیل این ویدئو به ویدئویی با کیفیت شاید بتوان در مورد موجودی که در این ویدئو مشاهده می شود نظر داد.

ویدئوی جدید که تبدیل به یک ویدئوی با کیفیت اچ دی شده است یک موجود سیاه رنگ در حالی که مانند انسان روی دو پا راه می رود و مشخصات یک بیگ فوت یا پاگُنده را دارد دیده می شود. در این ویدئو این موجود برای لحظه ای نیز به عقب برمی گردد و سپس راه خود به طرف جنگل را ادامه می دهد. هیکل، فرم سر و همچنین انگشتان این موجود این فرضیه را که احتمالاً یک انسان بوده باشد رد می کند.

انتشار این ویدئو در یوتیوب با واکنش کاربران زیادی همراه بود و بسیاری از آن ها این موجود را یک پاگُنده یا بیگ فوت واقعی دانستند. یکی از این کاربران در کامنتی نوشت: "فقط با دقت به این ویدئو نگاه کنید. واقعاً تعجب برانگیز است. آنچه پدربزرگ ها و مادربزرگ های ما در مورد رویت اتفاقی موجودات عجیب الخلقه در مناطق جنگلی یا کنار رودخانه ها می گفتند حقیقت دارد. این یکی از همان موجودات است."

انتهای پیام/

آیا موجودی به نام پاگنده وجود دارد؟

آیا این ویدئوی باکیفیت وجود پاگُنده را اثبات می‌کند! +فیلم
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها