بازدید: 10

ریابکوف: تجهیزات نظامی روسیه در رزمایش ونزوئلا استفاده می‌شوند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1904527
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد تجهیزات نظامی ساخت این کشور در رزمایش‌ ۲۴ جولای در ونزوئلا استفاده خواهند شد.

ریابکوف: تجهیزات نظامی روسیه در رزمایش ونزوئلا استفاده می شوندبه گزارشگروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه امروز پنج شنبه اعلام کرد تجهیزات نظامی این کشور در رزمایش های ۲۴ جولای در ونزوئلا استفاده خواهند شد.

معاون وزیر خارجه روسیه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: تجهیزات نظامی و سلاح های که در حال حاضر در ونزوئلا هستند و آن هایی که از سوی نیرو های مسلح این کشور مورد استفاده قرار می گیرند عمدتا ساخت روسیه هستند. اطلاع ندارم که آیا آن ها تجهیزات دیگری را از سایر کشور ها خریداری کرده یا خیر، اما ارتش این کشور به میزان قابل توجهی با سلاح های ما تجهیز شده است و بنابراین این تسلیحات نیز (در این رزمایش ها) بکار خواهد رفت.

ریابکوف همچنین یادآور شد که در حال حاضر تقریبا هیچ صادرات نظامی به ونزوئلا صورت نمی گیرد. این مقام وزارت خارجه روسیه افزود چرخش لازم صورت گرفته است. همانطور که می دانم حضور پرسنل نظامی ما در آنجا نزدیک به صفر است. با این حال بدان معنا نیست که پرسنل ما در صورت نیاز به تعمیر تجهیزات نظامی در آنجا (ونزوئلا) حضور نخواهند داشت.

در ماه ژوئن ادعا هایی مبنی بر تصمیم روسیه برای افزایش حضور نظامی خود در ونزوئلا منتشر شد. سفارت روسیه در ونزوئلا در واکنش به این ادعا ها اعلام کرد مسکو در حال خارج کردن متخصصان نظامی خود از ونزوئلا است که کمک های فنی را برای تعمیر تجهیزات نظامی ارائه می کردند.

انتهای پیام/


ریابکوف: تجهیزات نظامی روسیه در رزمایش ونزوئلا استفاده می‌شوند
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها