بازدید: 12

تاج: شورای برون مرزی اجازه برگزاری اردوی خارجی به تیم‌ها را نمی‌دهد/ بهتر است تیم‌ها اول بدهی‌های خود را صاف کنند بعد به برگزاری اردوی خارجی فکر کنند!

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1902639
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بهتر است تیم‌هایی که در فیفا پرونده دارند ابتدا به تسویه آن بپردازند و بعد به برگزاری اردو‌های خارجی فکر کنند.

تاج: شورای برون مرزی اجازه برگزاری اردوی خارجی به تیم ها را نمی دهد/ بهتر است تیم ها اول بدهی های خود را صاف کنند بعد به برگزاری اردوی خارجی فکر کنند!

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص برگزاری اردوی برون مرزی توسط تیم های لیگ برتری بیان کرد: برخی تیم های لیگ برتری با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند و در فیفا یا کنفدراسیون فوتبال آسیا پرونده دارند که باید هرچه سریعتر تسویه شود. من معتقدم بهتر است تیم هایی که در فیفا پرونده دارند ابتدا به تسویه آن بپردازند و بعد به برگزاری اردو های خارجی فکر کنند.

تاج در مورد تیم هایی که در فیفا پرونده باز ندارند عنوان کرد: اگر تیم ها هیچ مانعی در فیفا ندارند و می توانند اردوی خارجی برگزار کنند، نمی توان جلوی جیب آن ها را گرفت، با این حال شورای برون مرزی با برگزاری اردو های خارجی مخالف است.

وی بیان کرد: اگر تیم های لیگ برتری در ایران اردو برگزار کنند قطعا برخی از این مشکلات پیش رویشان حل خواهد شد. با پول برگزاری همین اردو های خارجی موانع موجود برطرف خواهد شد. بهتر است از روی چشم و هم چشمی به برگزاری اردوی خارجی متمایل نشوند.

بیشتر بخوانید:

تاج: کانال های هواداری تیم های فوتبال کنترل می شوند

اسلامیان: فیفا به فدراسیون و استقلال بدهکار است/ فتاحی محروم نیست

طالقانی: کمیته اخلاق باید برای برخی متخلفان حکم حبس ابد بزند/ ویلموتس منطقی است و مشکلات ما را درک می کند

انتهای پیام/

آخرین اخبار از فدراسیون و تیم ملی فوتبال

تاج: شورای برون مرزی اجازه برگزاری اردوی خارجی به تیم‌ها را نمی‌دهد/ بهتر است تیم‌ها اول بدهی‌های خود را صاف کنند بعد به برگزاری اردوی خارجی فکر کنند!
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها