بازدید: 11

توسعه همکاری‌های مشترک شرکت‌های دانش بنیان ایران و روسیه

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1896752
در سفر معاون فناوری ریاست جمهوری اسلامی ایران به روسیه مذاکرات دو جانبه در خصوص توسعه همکاری‌های مشترک شرکت‌های دانش بنیان انجام شد.

توسعه همکاری های مشترک شرکت های دانش بنیان ایران و روسیهبه گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در سفر معاون فناوری ریاست جمهوری اسلامی ایران به روسیه مذاکرات دو جانبه و رودررو بین نمایندگان شرکت های دانش بنیان ایران با همتایان روس خود در مسکو برگزار خواهد شد.
در این نشست که با حضور برخی از مقامات و مسئولین تجاری دو کشور و سفیر کشورمان در روسیه برگزار خواهد شد ۶۸ شرکت از کشورمان در زمینه های مختلف دارویی، الکترونیک، تجهیزات پزشکی، بهره وری انرژی، صنایع دستی با همتایان خود در روسیه ملاقات و زمینه های همکاری مشترک و توسعه روابط را مورد بررسی قرار خواهند داد.
شرکت در نمایشگاه بین المللی اینوپروم در یکاترینبورگ و شرکت در نشست های تجاری در سوردلفسک و مسکو و دیدار با مقامات عالی رتبه روسیه با هدف توسعه روابط همکاری های دو کشور در حوزه های فناوری و پیگیری آخرین وضعیت کمیسیون عالی فناوری بین دو کشور از مهمترین اهداف سفر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و هیات همراه به روسیه می باشد.

انتهای پیام/


توسعه همکاری‌های مشترک شرکت‌های دانش بنیان ایران و روسیه
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها