بازدید: 25

گزارشی که صدا وسیما پخش کرد چیز پنهان و محرمانه ای نبود و شاید هم از نظری مفید است

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1888225
­دکترمحمدجواد لاریجانی عضوشورای نظارت برصدا وسیما با اشاره به پخش تصویری از فروش نفت ایران در برنامه صبحگاهی شبکه سه سیما تاکید کرد :این تصاویر چیز پنهان و محرمانه‌ای نبود

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی رسانه ملی ،لاریجانی افزود این تصاویر را من برای نخستین بار هفته پیش از رویترز دیدم و به نظرم این تصاویر چیز پنهان و محرمانه ای نبود و شاید هم از نظری مفید به نظر می رسید که قدرت ما را نشان می داد.
معاون بین الملل قوه قضائیه با تاکید براینکه بعضی از محورهای دورزدن تحریم ها نباید علنی شود افزود : سازمان صدا وسیما همواره دراین خصوص خودش داهیانه عمل کرده و می کند و اگر درمواردی هم ابهام دارد می تواند از شورای عالی امنیت ملی آن را بپرسد اما این تصاویر جزو آن موارد نیست و چیز پنهانی هم نبوده است که به راه های دور زدن تحریمی ما لطمه ای بزند.
عضوشورای نظارت برصدا و سیما عملکرد رسانه ملی را در تعمیق و گسترش راهبرد مقاومت مطلوب ، قابل دفاع و حق باورانه دانست و تصریح کرد : راهبرد مقاومت که راهبرد حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بوده و هست همواره در دستور کار سازمان صدا و سیما قرارداشته و رسانه ملی دراین زمینه بسیار موفق عمل کرده است.
دکترمحمدجواد لاریجانی با بیان اینکه رسانه ملی در شرایط سخت تحریمی همواره مایه امیدواری و تقویت کننده روحیه ایستادگی ملت ایران بوده است گفت: سازمان صدا وسیما همواره با برنامه های مختلف خود نشان داده است که ما می توانیم در سخت ترین شرایط تحریمی هم کار خود را به خوبی انجام دهیم.

معاون اسبق وزارت امورخارجه راه های آزمایش حداقلی منافع برجام را بسیار ساده توصیف و تصریح کرد: توفیق حداقلی برجام معنی اش این است که بتوانیم راحت نفت مان را بفروشیم و راحت هم پولش را بدست آوریم یا بتوانیم به جایش اجناس مورد نیازمان را بگیریم که متاسفانه این دو حداقل هم حاصل نشده است.
معاون بین الملل قوه قضائیه با بیان اینکه به تعبیررییس جمهور اینستکس هم یک چیز توخالی است تاکید کرد: همه اینها نشان می دهد که ما باید راهبرد امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را که همان گسترش فرهنگ مقاومت است ادامه دهیم و صدا وسیما با برنامه های مختلف به خوبی این کاررا انجام داده است.
دکترمحمدجوادلاریجانی در پاسخ به سوالی درخصوص هدف قرارگرفتن پهباد امریکایی گفت: نخست باید دید که این پهباد به دنبال چه کاری بوده است براساس اطلاعاتی که من دارم این پهباد امریکایی دنبال تصویربرداری و مستند سازی از بنادر و رفت و آمدهای کشتی های ما بوده است که به درستی و دقیق با عکس العمل مواجه شد.
وی با بیان اینکه امریکا، اروپا و منطقه به خوبی پیام های هدف قرار گرفتن این پهباد امریکایی را دریافت کرده اند تصریح کرد : همه فهمیدند که جمهوری اسلامی ایران در دفاع از مرزهایش بشدت مصمم است و توانمندی های نظامی ما هم بسیار زیرکانه، هوشمندانه و موثر است.
معاون اسبق وزارت امور خارجه با اشاره به بهم ریختن معادلات برخی کشورهای منطقه بعد ازهدف قرار گرفتن پهباد امریکایی گفت : منطقه هم به صراحت فهمید که به شکل گاو شیرده نمی توانند امنیت خود را تضمین کند و باید برای حفظ امنیت منطقه درکنارجمهوری اسلامی ایران باشند و راهبرد جمعی داشته باشیم.
دکتر محمدجواد لاریجانی با تاکید براینکه من همواره ناراحت می شوم که امریکا با توهین به برادران عرب منطقه آنها را گاو شیرده می خواند افزود: من به این برادران مان توصیه می کنم به جای اطمینان به امریکا در کنار جمهوری اسلامی ایران و محور مقاومت قرار بگیرند و بدانند جمهوری اسلامی ایران بهترین پشتوانه برای تامین امنیت منطقه است.


گزارشی که صدا وسیما پخش کرد چیز پنهان و محرمانه ای نبود و شاید هم از نظری مفید است
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها