بازدید: 8

دختران پتانک کار به نیمه نهایی راه یافتند

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1887833
ستاره نیک منش و آزاد قشقاقی در رقابت‌های پتانک ششمین دوره رقابت‌های کارگران جهان به مرحله نیمه نهایی راه یافتند

دختران پتانک کار به نیمه نهایی راه یافتندبه گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری صداوسیما از اسپانیا؛ رقابت های پتانک امروز چهارشنبه از ساعت ۹ به وقت محلی در پارک گونزالس شهر تورتوسا اسپانیا آغاز شد.

ستاره نیک منش با ۲ پیروزی مقابل حریف لتونی و ایتالیا و همچنین تنها شکست مقابل حریف دیگری از لتونی به جمع ۴ نفر برتر بخش انفرادی پتانک زنان راه یافت.

آزاده قشقایی دیگر نماینده کشورمان نیز با ۳ پیروزی و بدون شکست به نیمه نهایی رفت. در مرحله نیمه نهایی نیک منش و قشقایی برای صعود به فینال باید با یکدیگر بازی کنند.

ندا قاسمی زاده نیز با یک پیروزی برابر ایتالیا و ۲ شکست مقابل لتونی و ایران از صعود بازماند.

در بخش مردان تیم ایران الف شامل بهزاد و رحیم زارع با پیروزی مقابل تیم قدرتمند فرانسه و ایتالیا و شکست مقابل تونس بخت اول صعود به مرحله حذفی است.

تیم ب ایران شامل محمدرضا زارع و غلامعلی شه مردای با ۲ پیروزی مقابل تونس و ایران ۴ و شکست برابر تونس الف یکی از شانس های صعود به مرحله بعد است.

تیم ایران ۳ شامل میلاد خالقی و عباس الواتی با ۲ شکست برابر تونس و فرانسه از صعود بازماند و ایران ۴ نیز متشکل از محمد آقاجری و محمد هادی خشنودی با یک پیروزی برابر تونس و شکست مقابل تیم دیگری از تونس و ایران ۲ نیز از دور مسابقات کنار رفت.


دختران پتانک کار به نیمه نهایی راه یافتند
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها