بازدید: 14

کاهش ۳۰ درصدی ترافیک پایتخت با اجرای طرح جدید

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1880737
ترافیک معابر داخل محدوده دوم طرح ترافیک حدود ۳۰ درصد و ترافیک معابر خارج از محدوده ۶ درصد کاهش یافته است

کاهش ۳۰ درصدی ترافیک پایتخت با اجرای طرح جدیدبه گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز اطلاع رسانی معاونت حمل و نقل و ترافیک با اعلام گزارشی در مورد اجرای طرح جدید ترافیک اعلام کرد: اجرای طرح محدوده کنترل آلودگی هوا که از اول تیر جایگزین طرح سابق زوج یا فرد شد، به میزان مشهودی بر ترافیک معابر به ویژه در محدوده های مرکزی شهر اثر گذاشت.
بر اساس گزارش هایی که شرکت کنترل ترافیک تهران از طول ترافیک سنگین روزانه معابر و نیز سامانه های ثبت تردد محدوده کنترل آلودگی هوا ارائه کرده است، می توان از کاهش ۳۰ درصدی ترافیک این محدوده سخن گفت. میزان کاهش ترافیک در هفته اول تیر، برحسب طول ترافیک سنگین روزانه معابر نسبت به متوسط روز های متناظر در خرداد ۹۸ و تیر ۹۷ حدود ۳۵ درصد گزارش شده و میزان کاهش ترافیک بر اساس سامانه ثبت تردد محدوده دوم (کاهش آلودگی هوا) نسبت به متوسط ورود به محدوده در هفته پایانی خرداد ۹۸ نیز ۲۴ درصد (در ساعات اجرای طرح) گزارش شده است.
کاهش ۳۵ درصدی ترافیک معابر سنگین و کاهش ۲۴ درصدی ورود به محدوده در حالی است که در معابر خارج از محدوده های ترافیکی نیز شاهد کاهش ۶ درصدی ترافیک نسبت به هفته قبل و هفته مشابه سال قبل هستیم.


کاهش ۳۰ درصدی ترافیک پایتخت با اجرای طرح جدید
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها